Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Zrównoważone Piękno wg Toma Connella, Dyrektora Artystycznego Davines

data publikacji  2024-05-09  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jak dyktować trendy fryzjerskie w zgodzie z wizją zrównoważonego świata proponowanego przez Davines? Tom Connell, pełniący od ponad 4 lat funkcję Dyrektora Artystycznego, wzmacnia rozwój tożsamości włoskiej marki.

W tym roku odwiedzi Polskę z pokazem podczas Vibe Show.

Tom Connell fryzjerstwo ma we krwi. Urodzony w Manchasterze stylista jest synem właścicieli salonu fryzjerskiego, w którym w wieku 16 lat zaczął stawiać pierwsze kroki w branży. Następnie przeniósł się do Londynu, aby doskonalić warsztat w zakresie strzyżeń, koloryzacji i stylizacji. W niedawnej przeszłości był członkiem zespołu Trevora Sorbiego, by w 2019 roku objąć stanowisko Dyrektora Artystycznego marki Davines.

Tom odgrywa wiodącą rolę w tworzeniu kolekcji fotograficznych, działalności Davines w obszarze edukacji, a także podczas planowania międzynarodowych pokazów fryzjerskich. Na swoim koncie ma już występy z pokazami przed międzynarodową społecznością na World Wide Hair Tour 2022 czy Hair on Stage 2023. Brytyjski stylista zaangażowany jest w eksperymentowanie i odkrywanie świata włosów i jego niezliczonych możliwości. Szczególną uwagę poświęca procesowi twórczemu w swojej pracy, który jest kluczem do osiągnięcia wyjątkowych, najwyższej jakości rezultatów.

Już 20 maja Tom Connell wystąpi na scenie podczas Vibe Show w Warszawie – kolejnej edycj święta fryzjerstwa Davines Polska. Oprócz Dyrektora Artystycznego marki autorskie pokazy zaprezentują członkowie londyńskiej Akademii Allilon oraz polscy trenerzy marki.

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
Keune Jott
Pravana
ab Goldwell
Kaaral manniskan
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur