Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Trudne czasy wymagają łatwych i sprawdzonych rozwiązań

data publikacji  2024-06-11  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Od ponad 30 lat marka Allwaves dostarcza swoim klientom doskonałe produkty do codziennej pracy w salonie. W pracy każdego fryzjera najważniejsza jest sprawdzona, skuteczna i łatwa w wykonaniu farba trwale koloryzująca.

Takie właśnie narzędzie oferuje swoim klientom Allwaves. Farba w kremie Color Cream jest produktem łatwym w użyciu, dającym gwarantowane rezultaty. Dbałość o kompozycję pigmentów pozwala na otrzymanie jednolitego koloru, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego piękna włosa oraz długotrwałego efektu koloryzacji.

Farba w kremie Allwaves jest w stanie rozjaśnić lub nasilić naturalną barwę włosów oraz nadać żywotność koloru włosom o odcieniu przygaszonym. Gwarantuje pełną koloryzację włosów siwych, w serii super rozjaśniaczy uzyskanie efektu rozjaśnienia do 4 - 5 tonów nadając naturalny i jednolity odcień. Kompozycja farb zawiera składniki o działaniu chroniącym i zmiękczającym, nie podrażnia skóry głowy, włosy są miękkie i błyszczące, a kolor trwały i intensywny. Pomimo ciągłego rozwoju i unowocześnianiu produktu na przestrzeni lat Color Cream nieprzerwanie cieszy się wielkim uznaniem kolorystów w całym kraju.

Aby zagwarantować idealną jakość produktu dając pewność odbiorcom iż farba Color Cream pochodzi z legalnego źródła firma Adrion Trade Polska sp z.o.o. jedyny i wyłączny importer i dystrybutor na rynku polskim wzbogaca każde opakowanie farby o naklejkę z hologramem ze swoim logo.

PAMIĘTAJ - HOLOGRAM GWARANCJĄ ORYGINALNOŚCI PRODUKTU

 


 


Komentarze

Montibello
MilaPro
Keune Jott
SALON INTERNATIONAL
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
ab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur