Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Marta Robak. Kiedy użycie profesjonalnych produktów do włosów zapewnia spektakularny efekt?

data publikacji  2024-03-29  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zastosowanie profesjonalnych produktów fryzjerskich może zapewnić naprawdę spektakularne efekty, szczególnie w takich przypadkach jak koloryzacja, regeneracja włosów oraz utrwalanie i stylizacja fryzury. 

W tym artykule przedstawię powody dla których profesjonalne kosmetyki przyczyniają się do poprawy wyglądu i jakości włosów podczas ich używania.

Koloryzacja jest jedną z popularniejszych usług z zastosowaniem profesjonalnych produktów do włosów. Stosowane w salonach fryzjerskich farby zapewniają bardziej intensywne i trwałe kolory niż te dostępne w drogeriach. W swoim składzie zawierają najwyższej jakości składniki, które chronią i pielęgnują włosy podczas procesu koloryzacji, dzięki czemu uzyskujemy na włosach nie tylko pożądany kolor, ale także blask i odżywienie. Warto pamiętać, że zabieg farbowania powinien wykonać doświadczony fryzjer pracujący na wysokiej jakości produktach i posiadający praktyczną wiedzę o technikach farbowania włosów.


Dobrzy koloryści posiadają także umiejętność dobierania kolorów do typu urody oraz kształtu twarzy klienta, co pozwala osiągnąć jeszcze lepszy efekt końcowy usługi. Jako ekspert w koloryzacji, zawsze starannie wybieram produkty wysokiej jakości, dzięki którym moja praca przynosi w pełni zadowalające rezultaty. Moim wyborem jest niezawodna marka KAARAL, z której produktów korzystam już od wielu lat. Jest znana m.in. z produkcji profesjonalnych produktów do koloryzacji cenionych przez fryzjerów i kolorystów na całym świecie.

Kolejnym obszarem, gdzie kosmetyki profesjonalne mogą zapewnić spektakularne efekty, jest regeneracja i odbudowa włosów. Profesjonalne maski, odżywki i olejki do włosów często zawierają skoncentrowane i skuteczne składniki aktywne, które pomagają w naprawie uszkodzeń i przywracają witalność włosom. Dzięki temu, włosy stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i odzyskują swój naturalny blask. W pielęgnacji profesjonalnej ważnym czynnikiem jest posiadanie przez kosmetyki odpowiednich atestów i certyfikatów jakości, które nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak siarczany, parabeny czy ftalany. Są również często wolne od alergenów i innych potencjalnie szkodliwych składników.

W gamie produktów marki KAARAL jest kilka linii do pielęgnacji i odbudowy włosów, które skutecznie i w krótkim czasie poprawią ich kondycję. Niedawno swoją premierę miała LAMINACJA MARAES. To nowe innowacyjne, wegańskie kosmetyki przeznaczone do rekonstrukcji zniszczonych włosów. Kolor po zabiegu intensyfikuje się i nabiera więcej głębi, a struktura łuski jest bardziej uszczelniona, dzięki czemu włosy stają się lśniące.

W składzie zawarte są składniki takie jak olejek monoi, olej z kwiatu Camellia, keratyna roślinna oraz Fiber-plex. Po wykonaniu zabiegu LAMINACJI MARAES spektakularne efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Wybór profesjonalnych produkty podczas stylizacji fryzury także będzie pomocny w uzyskaniu spektakularnego efektu. Lakiery, pianki i żele do włosów oferowane przez profesjonalne marki często mają silniejsze utrwalenie i dłużej utrzymują się na włosach. Dzięki temu fryzura może pozostać nienaruszona przez wiele godzin. Ponadto, profesjonalne produkty do stylizacji często zapewniają dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem ciepła podczas używania narzędzi do stylizacji, takich jak prostownice czy suszarki. Należy także jakości produkty w składzie nie powinny zawierać sulfatów, parabenów czy silikonów. W marce KAARAL dostępna jest wielozadaniowa gama produktów z linii STYLE PERFFETO, która spełnia najwyższe normy i kryteria. Dzięki temu włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i pięknie prezentują się z pełnym utrwaleniem fryzury.

Podsumowując, użycie profesjonalnych produktów do włosów może dać spektakularne efekty wtedy, gdy są one odpowiednio dobrane i stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. Warto zaznaczyć, iż pomocna w tym zakresie będzie konsultacja z fryzjerem lub specjalistą ds. pielęgnacji włosów dla znalezienia idealnego rozwiązania.


Marta Robak laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty roku w Mirror Awards - Canada. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych w czasopismach modowych oraz na pokazach mody. Odznaczona złotym i platynowym medalem im. Jana Kilińskiego za wybitne zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
Davines
MilaPro
MilaPro VividColors
Keune Jott
b AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur