Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Pokaz HAUTE COIFFURE, Najświeższe trendy sztuki fryzjerskiej

data publikacji  2023-12-28  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Podczas kolejnej edycji targów BEAUTY FORUM & HAIR w Warszawie odbył się pokaz HAUTE COIFFURE. To niezapomniane wydarzenie przygotowane przez Dyrektor Artystyczną Kaaral Polska - Martę Robak oraz Magdalenę Dahlke, było inspirowane słynnymi pokazami mody z wybiegów w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku.

Artystyczny pokaz fryzur w nowoczesnym wydaniu, który łączy w sobie sztukę fryzjerstwa z najświeższymi trendami. Wśród prezentowanych strzyżeń i upięć pojawiają się różnorodne kształty, faktury i stylizacje, niekiedy wręcz zaskakujące dla odbiorcy, niemniej wykonane z wielką starannością o szczegóły.

Dla podkreślenia całokształtu pokazu, wybrano modelki o zróżnicowanych typach urody, aby stworzyć harmonijne wizerunki, pełne gracji, a zarazem o własnym, niepowtarzalnym charakterze. Sylwetki modelek dopełniają współgrające z fryzurami kreacje.

„HAUTE COIFFURE” to doskonała okazja, aby zaczerpnąć inspiracji, poszerzyć swoją wiedzę na temat fryzur i odkryć fascynujące propozycje dla nowego kobiecego stylu.

Partner pokazu: Kaaral Polska.
Makijaże: Kryolan Polska.
Stroje: Kamil Hala.
Modelki: Remodels Management.

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
Montibello
Kaaral manniskan
MilaPro
Artego NASZ
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur