Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Noberu of Sweden na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie!

data publikacji  2023-12-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Od perfekcyjnych fade'ów po klasyczne strzyżenia - niedawno zakończyły się targi Beauty Forum & Hair w Warszawie, na których nasza marka Nõberu of Sweden miała okazję zabłysnąć na scenie głównej oraz w niezwykłej przestrzeni sceny barberskiej.

To wydarzenie nie tylko dostarczyło wiele niezapomnianych chwil, ale przyniosło także wiele inspiracji.

Scena Główna

- Piotr Staszewski i Iman Khalaf
Na scenie głównej mieliśmy przyjemność gościć dwóch niezwykle utalentowanych fryzjerów – ambasadora marki Piotra Staszewskiego i Imana Khalafa, założyciela Nõberu of Sweden, cenionego fachowca z 25-letnim doświadczeniem w branży. Ich niezwykłe umiejętności zachwyciły widownię, a energia panująca na tej scenie była absolutnie niesamowita. Widownia była pełna entuzjazmu dla prezentowanych stylizacji.

Scena Barberska

- Wojtek Meckier, Piotr Chrapusta i Switłana Maculak
Scena barberska była równie fascynująca, a na niej swoje umiejętności zaprezentowali trzej nasi ambasadorowie - Wojtek Meckier, Piotr Chrapusta oraz Switłana Maculak. Nasi ambasadorowie nie tylko zaprezentowali doskonałą pracę nad modelami, ale także pokazali różnorodność stylizacji i męskich strzyżeń z wszechstronnym wykorzystaniem kosmetyków Nõberu of Sweden.

Grooming tonic, Powder wax i Salt water to produkty, które królowały na tej imprezie. To właśnie dzięki nim nasi fryzjerzy osiągnęli spektakularne efekty i stworzyli niezwykłe stylizacje.

Trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie Nõberu of Sweden na Facebooku i Instagramie: @noberuofswedenpoland – tam będziemy informować o przyszłych wydarzeniach, które z pewnością dostarczą mnóstwo wrażeń, wiedzy i inspiracji.


Oficjalnym dystrybutorem Nõberu of Sweden w Polsce jest JBS OPTIMA Sp. z o.o. sp.k.,

 


 


Komentarze

MilaPro
Montibello
Keune Jott
ab Goldwell
Davines
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur