Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Świąteczne zestawy Davines

data publikacji  2023-12-20  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Rozpakuj świąteczne zestawy Davines i celebruj różnorodność kultur świata. Idealne dla marzycieli, podróżników głodnych świata i koneserów piękna – z tegoroczną edycją zestawów świątecznych Davines otwiera drzwi do różnych kultur świata.

Ozdobne pudełka, skrywające bestsellery do włosów, dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

W hołdzie kulturom, tradycjom i językom, które sprawiają, że każde miejsce na mapie zachwyca swoją niepowtarzalnością, Davines prezentuje wyjątkowe zestawy świąteczne. Wszystkie pudełka celebrują unikalność różnych regionów – od Meksyku, przez Malezję i Australię, po Czechy. Przywołują poczucie domu poprzez zdobienie grafikami przedstawiającymi drzwi i okna charakterystyczne dla danego zakątka świata. Atrakcyjny design boxów sprawia, że sprawdzą się także jako pojemniki na akcesoria kosmetyczne, artykuły papiernicze czy biżuterię.

Zestawy prezentowe zawierają starannie wyselekcjonowane kosmetyki Davines odpowiadające na różne potrzeby włosów. Przypadną do gustu posiadaczkom włosów puszących się, zniszczonych, kręconych i koloryzowanych, także blond. Formuły produktów bazują na składnikach o wysokim stopniu naturalności i biodegradowalności. Zapakowane są w plastik, który nadaje się do recyklingu, a proces produkcji jest całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Pudełka również wykonano w duchu zrównoważenia – z papieru z odzysku, certyfikowanego przez FSC.

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Pravana
Kaaral manniskan
MilaPro VividColors
Artego NASZ
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur