Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

GOLDWELL przedstawia kolory sezonu, BURNISHED COPPER i CHROMIS LUSTRE

data publikacji  2023-10-16  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Przedstawiamy wyczekiwaną, czwartą odsłonę "Kolorów sezonu" Goldwell 2023. Ten sezon to kolekcja dwóch urzekających i wyznaczających trendy odcieni: BURNISHED COPPER i CHROMIS LUSTRE.  

To kolory będące symbolem nieustannego zaangażowania Goldwell w rewolucję w dziedzinie koloryzacji włosów, wyznaczając nowe standardy kreatywności i innowacji w branży.BURNISHED COPPER
to odważna i współczesna interpretacja brązu, która przenosi kunszt koloryzacji włosów na nowy poziom. Dzięki ciepłym tonom połączonym ze świeżością i nowocześnością, odcień ten podkreśla naturalne piękno i wszechstronność brązowych odcieni. To kolor celebrujący indywidualność. Pobudza naturalną elegancję, aby wydobyć to, co najlepsze w każdym rodzaju włosów - od luksusowych fal po gładkie, proste fryzury.

- BURNISHED COPPER jest pełen ciepła, emanuje promiennym światłem blasku jesiennego, zachodzącego słońca - mówi Jane Boddy, Global Color Expert. - Przepełniony pomarańczowymi, czerwonymi i żółtymi warstwami, ma bogate, głębokie nasycenie, które nassdaje mu intensywny i żywy wygląd.CHROMIS LUSTRE
to najnowsza wariacja niebiesko-szarych odcieni Goldwell, nasycona wyrazistymi domieszkami niebieskiego i zielonego. Ten hipnotyzujący odcień to esencja nowoczesnego koloru, pełnego głębokiego, wyelowymiarowego I urzekającego wyglądu. CHROMIS LUSTRE pozwala fryzjerom uwolnić swoją kreatywność, wykorzystując unikalne i zintensyfikowane nasycenie kolorów, aby uzyskać współczesną i awangardową estetykę. Ten żywy odcień przyciąga wzrok, zwracając uwagę na każde pasmo i tworząc niezwykły efekt wizualny.

- CHROMIS LUSTRE to przydymiony niebieski kolor, który delikatnie łączy w sobie odcienie zieleni i szarości, przedstawiając tajemniczą atmosferę, która wydaje się być wyrwana z głębi kosmosu - mówi Boddy. - Ta unikalna kombinacja odcieni tworzy poczucie głębi i intrygi. Przydymiona niebieska baza dodaje odrobinę spokoju i wyciszenia, podczas gdy domieszka zieleni dodaje element natury i witalności, a szare odcienie nadają kolorowi współczesnego i ostrego charakteru.

Formuła BURNISHED COPPER z farbą Topchic:

10ml System Developer Lotion 6%
10ml TC 8KN
2 drops @PP Cool Violet

Formuła BURNISHED COPPER z farbą COLORANCE:

30ml System Developer Lotion 2%
5ml COLORANCE 8SB
5ml COLORANCE 8K
5ml COLORANCE 10BB
3 drops @PP Cool Violet

Formuła BURNISHED COPPER z farbą ELUMEN:

5ml ELUMEN NA@8
5ml ELUMEN KB@7
10ml ELUMEN BG@7

Formuła CHROMIS LUSTRE z farbą ELUMEN:

20ml ELUMEN PlBlue@10
2ml ELUMEN GY@6
2ml ELUMEN TQ@all
1ml ELUMEN@all


O Goldwell
Goldwell jest marką fryzjerską będącą częścią portfolio Kao Salon Division. Profesjonalne produkty do włosów zostały stworzone, by realizować aspiracje stylistów i ich klientów. Od 1948 roku Goldwell dał się poznać dzięki przełomowym innowacjom w branży fryzjerskiej, takim jak: wiodące na rynku fryzjerskim farby Topchic, Colorance i Elumen, wysokiej jakości linie do pielęgnacji i stylizacji włosów Kerasilk, StyleSign i Dualsenses oraz technologicznie zaawansowane produkty i usługi do tworzenia trwałej ondulacji oraz tekstury. Bogate portfolio Goldwell, zaawansowane szkolenia i głęboka wiedza wspólnie tworzą markę kompletną, która w pełni odpowiada na potrzeby stylistów i ich klientów. Z corocznym przewodnikiem stylu ogłaszanym podczas imponującego Kao Salon Global Experience Goldwell ustanawia trendy w modzie fryzjerskiej, które inspirują stylistów fryzur na całym świecie.
Więcej informacji o Goldwell: www.goldwell.pl


O Kao Salon Division
Kao Salon Division jest częścią Skin Care and Hair Care Business Kao Corporation. Oferuje profesjonalne produkty i usługi dla fryzjerów na całym świecie. Jest liderem trendów w branży fryzjerskiej, jak również domem dla takich marek jak Goldwell, KMS, Oribe i Varis. Misją Kao Salon Division jest wzbogacanie codziennego życia stylistów, właścicieli salonów i ich klientów poprzez zaufane partnerstwo, indywidualne wsparcie salonów oraz ekskluzywnie dedykowane salonom portfolio zaawansowanych usług, innowacyjnych produktów i inspirujących szkoleń. Kao Corporation tworzy wysokiej jakości produkty, które polepszają życie konsumentów na całym świecie.
Więcej informacji o Kao Salon Division: www.kaosalondivision.com
Więcej informacji o Kao Group: www.kao.com

 


 


Komentarze

Artego NASZ
ab Goldwell
b AdrionTrade
Paul Mitchell
MilaPro
ab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur