Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Goldwell Partnerem 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

data publikacji  2023-10-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni niedawno się zakończył, a Goldwell Polska miał zaszczyt być dumnie partnerem tego wyjątkowego święta kina.

Festiwal, który już od dawna jest ikoną polskiej kinematografii, kolejny rok z rzędu był również okazją do zaprezentowania kreacji w dziedzinie fryzjerstwa.

Dwunastu najlepszych stylistów z całej Polski (Justyna Damps, Sylwester Gajdzik, Agnieszka Grzesiak, Klaudia Jędrzejko, Milena Kozik, Anna Ligoń, Justyna Superson, Bruno Ścigała, Dominik Soliwoda, Luiza Wojtas, Tomasz Ziembicki i Natalia Żyłka) wzięło na siebie nie lada wyzwanie - stworzenia fryzur, które podkreśliły urodę i blask wyjątkowych gości festiwalu podczas Ceremonii Zamknięcia. To był emocjonujący dzień pełen filmów, pięknych fryzur i oczywiście niesamowitej atmosfery.

Na Placu Grunwaldzkim w Gdyni, który łączy najważniejsze festiwalowe obiekty, jak Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny oraz Hotel Mercure, stanęły dwa ogromne leżaki Goldwell - prawdziwe centrum relaksu i rozmów o kinie. Jednak to nie wszystko, bowiem osoby związane z branżą filmową, producenci, aktorzy, scenarzyści i inni pasjonaci mieli okazję skorzystać z ekskluzywnych zaproszeń na stylizację. W hotelu Mercure przez cały tydzień gościł czterometrowy neon Goldwell, który przyciągał uwagę festiwalowych gości. Ponadto, na ekranach LED emitowany był specjalny spot marki, dodając fryzjerski akcent festiwalowej atmosferze.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Fot. Karol Stańczak karolstanczak.com

Szczegółowych informacji o Goldwell szukaj na stronie internetowej
i na portalach społecznościowych marki.

goldwell.pl | facebook.com/GOLDWELLPolska | instagram.com/goldwellpolska


O Goldwell
Goldwell jest marką fryzjerską będącą częścią portfolio Kao Salon Division. Profesjonalne produkty do włosów zostały stworzone, by realizować aspiracje stylistów i ich klientów. Od 1948 roku Goldwell dał się poznać dzięki przełomowym innowacjom w branży fryzjerskiej, takim jak: wiodące na rynku fryzjerskim farby Topchic, Colorance i Elumen, wysokiej jakości linie do pielęgnacji i stylizacji włosów Kerasilk, StyleSign i Dualsenses oraz technologicznie zaawansowane produkty i usługi do tworzenia trwałej ondulacji oraz tekstury. Bogate portfolio Goldwell, zaawansowane szkolenia i głęboka wiedza wspólnie tworzą markę kompletną, która w pełni odpowiada na potrzeby stylistów i ich klientów. Z corocznym przewodnikiem stylu ogłaszanym podczas imponującego Kao Salon Global Experience Goldwell ustanawia trendy w modzie fryzjerskiej, które inspirują stylistów fryzur na całym świecie.
Więcej informacji o Goldwell: www.goldwell.pl

O Kao Salon Division
Kao Salon Division jest częścią Skin Care and Hair Care Business Kao Corporation. Oferuje profesjonalne produkty i usługi dla fryzjerów na całym świecie. Jest liderem trendów w branży fryzjerskiej, jak również domem dla takich marek jak Goldwell, KMS, Oribe i Varis. Misją Kao Salon Division jest wzbogacanie codziennego życia stylistów, właścicieli salonów i ich klientów poprzez zaufane partnerstwo, indywidualne wsparcie salonów oraz ekskluzywnie dedykowane salonom portfolio zaawansowanych usług, innowacyjnych produktów i inspirujących szkoleń. Kao Corporation tworzy wysokiej jakości produkty, które polepszają życie konsumentów na całym świecie.
Więcej informacji o Kao Salon Division: www.kaosalondivision.com
Więcej informacji o Kao Group: www.kao.com


 

 


 


Komentarze

ab Goldwell
Davines
MilaPro
aa baB Wella
ab Moroccanoil
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur