Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Tailoring, czyli ziołowe kuracje szyte na miarę potrzeb włosów

data publikacji  2023-10-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

NOWOŚĆ Davines. Połączenie natychmiastowego działania ze skutecznymi efektami pielęgnacji – Davines wprowadza gamę nowych usług salonowych Naturaltech Tailoring.

Naturaltech Tailoring to spersonalizowane kuracje na bazie naturalnych składników, które m.in. wzmacniają włosy, dodają połysku, nadają objętość, ale także rozświetlają blond.

Wszystko zaczęło się w ogrodzie botanicznym Davines w Parmie. To tutaj pracownicy laboratorium naukowego badali potencjał roślin zielnych, krzewów i drzew owoców. Spośród nich wybrali ekstrakty, które wykazują najlepsze właściwości kosmetyczne. W ten sposób narodził się Naturaltech Tailoring, profesjonalne i spersonalizowane kuracje ziołowe do włosów.

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji oraz analizy potrzeb i oczekiwań klientki. Dzięki elektronicznemu formularzowi konsultacji można dobrać spersonalizowaną mieszankę, którą fryzjer przygotowuje na miejscu, niczym chemik w laboratorium. Każdy zabieg powstaje z połączenia produktów z linii Tailoring, składającej się z 4 baz i 6 ekstraktów botanicznych aktywujących efekt, co daje łącznie 24 możliwe formuły. Zabiegi można również łączyć z produktami z pozostałych linii Davines.

Formuły zostały stworzone w trosce o środowisko i z zachowaniem oryginalnych właściwości roślin. Powstają z wyselekcjonowanych składników uprawianych przy siedzibie Davines w ramach regeneratywnego rolnictwa organicznego i pozyskiwanych w procesach o niskim zużyciu energii. Wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego, w połączeniu z ich walorami środowiskowymi, zwiększa atrakcyjność zabiegu dla wszystkich klientek, które zwracają uwagę zarówno na własne piękno, jak i na dobro naszej planety. Formuły stosowane w zabiegach zawierają do 98,9% składników pochodzenia naturalnego i ulegają biodegradacji w 96,9%.

System Tailoring odpowiada na różne potrzeby włosów takie jak nawilżenie, zwiększenie objętości, nabłyszczenie, wzmocnienie, wygładzenie oraz rozświetlenie blondu. Dzięki zaawansowanym możliwościom personalizacji w ramach jednej usługi możliwe jest uzyskanie dwóch pożądanych efektów pielęgnacji.

Istnieją dwa zalecane rodzaje zabiegów z wykorzystaniem linii Tailoring, odpowiednie dla wszystkich usług salonowych.

SZYBKA KURACJA ZIOŁOWA DO WŁOSÓW

To ekspresowa, spersonalizowana usługa, koncentrująca się na konkretnych problemach włosów, przeznaczona do pielęgnacji włosów średniej długości i końcówek.

KURACJA ZIOŁOWA I RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

Rytuał ma wszystkie zalety zabiegów Naturaltech oraz Tailoring i może być stosowany do walki z określonymi problemami skóry głowy i włosów.

Z usług można korzystać wyłącznie w salonach fryzjerskich współpracujących z Davines.

 


 


Komentarze

aa baB Wella
aa AaW Targi Look
MilaPro
Davines
ab Goldwell
ab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur