Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Vitalitys - Blond bez kompromisów

data publikacji  2023-11-22  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

# doskonałe tonowanie TONE. Piękny, czysty blond to marzenie wielu kobiet i ich fryzjerów. Blond to nieskończona ilość odcieni od ciepłych złocistych rozświetlających cerę po zimne lodowe odcienie często pożądane przez klientki. 

Naturalna baza słowiańska (pomiędzy 4-7 poziomem) determinuje pracę z kolorem blond. Dla osiągnięcia wysokich blondów nie wystarczy jeden produkt a cały system umożliwiający osiąganie gwarantowanych efektów.

Dobry kolorysta to stały poszukiwacz nowych rozwiązań. Stale szuka łatwych, prostych w użyciu narzędzi dających 100% gwarancje sukcesu wykonanej usługi.

Vitality’s opracował gamę skutecznych produktów umożliwiających osiągnięcie gwarantowanych efektów spełniających marzenia klientek salonu o nieskazitelnym blondzie.

Jako pierwszy punkt drogi do jasnego modnego blondu trzeba wymienić gamę rozjaśniaczy Vitality’s Deco. Marka w swojej ofercie ma wyłącznie rozjaśniacze z formułą typu plex doskonale chroniącą strukturę włosa podczas zabiegu rozjaśniania i dekoloryzacji. Linia produktów rozjaśniających została opracowana tak aby przekazać w ręce kolorysty gotowy produkt bezpieczny i dedykowany poszczególnym zabiegom rozjaśniającym.


Wszystkie rozjaśniacze z linii DECO posiadają formułę ochronna składająca się z:

Complex Oil zbudowaną z: oleju z nasion bawełny dzięki właściwościom odżywczym i zmiękczającym oraz wysokiej zawartości niezbędnych kwasów tłuszczowych pomaga chronić przed utratą wilgoci a tym samym odwodnieniem łodygi włosa, oraz Olej Illipè, zwany masłem Illipè, pochodzi z nasion drzewa rosnącego na Borneo nawilżający olejek, który pomaga przywrócić elastyczność i zregenerować włosy po procesie rozjaśniania.

Keratyna naturalny budulec łodygi włosa mający na celu uzupełnienie ubytków białka podczas procesu rozjaśniania.

DECO FREE HEAND - rozjaśniacz do pracy z wolnej ręki. Biały, gęsty, wydajny. Maksymalny stopień rozjaśnienia do 4 tonów. Do wszelkich prac nie wymagających użycia folii lub termo pianek.

DECO MULTIPERFORMANCE - uniwersalny rozjaśniacz bezpyłowy. Niebieski, pozwalający rozjaśnić do 5 tonów. Do wszystkich typów rozjaśnienia w tym do pracy z folią aluminiową

DECO SWEETY - silny krem rozjaśniający z wyciągiem z rumianku dedykowany do pracy ze skóra wrażliwą. Stopień rozjaśniania do 6 tonów.

Do wymienionych powyżej rozjaśniaczy rekomendujemy użycie dedykowanego aktywatora z wbudowana formułą uwalniania się tlenu i temperatury. Tylko użycie dedykowanego aktywatora gwarantuje doskonały, równomierny efekt rozjaśniania.

Doskonałym rozjaśniaczem w rodzinie Vitality’s jest również ICE9 - bezpyłowy, umożliwiający ekstremalne rozjaśnienie do 9 tonów. Posiada przy tym kompleks ochronny w formule, w skład której wchodzi:

Betaina - naturalne białko ochronne doskonale wbudowujące się w uszkodzona strukturę włosa

Olej z orzechów makadamia zabezpieczający włosy przed utrata wilgoci i elastyczności podczas procesu rozjaśniania.

Do pracy z ICE9 jest dedykowany aktywator gwarantujący osiągnięcie pożądanego efektu. Po rozjaśnianiu przychodzi czas na tonowanie. Doskonałe w tym celu okażą się nasze Tony- semi permane farby bez amoniakalne w dwóch wersjach. Koloryzacja zasadowa Intense oraz kwaśna koloryzacja tonująca Shine

TONE INTENSE + AKTYWATOR 4% to farba semi permanentna kryjąca o zasadowym odczynie doskonale pigmentująca włosy również siwe do 70%. Doskonała do wykonania koloryzacji Ton w Ton lub pierwszych koloryzacji u młodych klientek. Tone Intense to również świetny produkt dla odświeżenia koloru spłowiałego lub za mało intensywnego.

TONE SHINE + AKTYWATOR 1,9% to toner o kwaśnym odczynie doskonały do zamykania i wykańczania zabiegu dekoloryzacji. Profesjonalnie dobrane wysoko skoncentrowane pigmenty gwarantują zgaszenie ciepłych tonów powstałych we włosie po rozjaśnianiu. To również najlepszy produkt do wykonania wielowymiarowej koloryzacji pastelowej.

Tonowanie to dla wielu fryzjerów w dalszym ciągu prawdziwe wyzwanie. Jednocześnie to niezbędny w dzisiejszych czasach zabieg oferowany przez fryzjerów w salonach. Klientki szczególnie włosów blond oczekują pięknych, trwałych kolorów w najmodniejszych odcieniach w tym bardzo chłodnych lub wręcz zimnych. Tego rodzaju koloryzacji nie da się przeprowadzić bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi w postaci niezawodnych tonerów.

Dla fryzjerów chcących podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie uzyskania doskonałego blondu firma Adrion Trade Polska sp.z.o.o. oficjalny dystrybutor marki Vitality’S na terenie Polski oferuje szereg szkoleń. Zaproś nas do swojego salonu dowiesz się wszystkiego o skutecznym tonowaniu i usuwaniu niechcianych tonów pojawiających się po dekoloryzacji. 

DWA PRODUKTY – NIESKOŃCZONA ILOŚĆ MOŻLIWOŚCI. TONUJ BEZ RYZYKA NIEPOWODZENIA.

 


 


Komentarze

Paul Mitchell
Montibello
MilaPro VividColors
Kaaral manniskan
b AdrionTrade
Pravana

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur