Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Goldwell przedstawia trendy w koloryzacji

data publikacji  2023-09-28  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Marka Goldwell po raz kolejny współpracowała z wiodącymi ekspertami w dziedzinie trendów kolorystycznych i globalnymi agencjami, aby scharakteryzować nowe Kolory Sezonu. IVORY i ICICLE wywodzą się z jednego z największych trendów dekady - minimalizmu.  

Dawniej minimalistyczny design i towarzysząca mu kolorystyka kojarzyły się z surową, nagą i niemal szpitalną estetyką. Współczesny minimalizm ewoluował. Dominuje w nim kremowy odcień, kojarzący się z naturalną, nierafinowaną bielą - IVORY (z ang. kość słoniowa).

- Kość słoniowa pobudza zmysły, daje poczucie komfortu. Jest harmonijna, przywołuje uczucie otulającego koca. Ma delikatną bazę o złotym blasku. Definiuje jeden z najważniejszych trendów w modzie i urodzie – „Soft Minimalism” - mówi Jane Boddy, Global Color Expert.

Niebieski oznacza wiarygodność. W związku z tym jest często używany przez firmy technologiczne, jest kolorem cyfrowego świata. Odcienie niebieskiego są popularne także w branży wellness. Jasnoniebieski stał się również kolorem świata mody i urody, a delikatny odcień ICICLE (ang. sopel lodu) jest subtelny i dyskretny.

- Inspirowany najzimniejszymi lodowatymi wodami, czysty, przejrzysty i klarowny sopel - mówi Boddy. - Jest zwiewny i dotleniający jak powiew powietrza w rześki poranek. W tym odcieniu jest nieco chłodu, kojarzącego się z futurystycznymi, ostrymi i precyzyjnymi krawędziami - dodaje.


NAJMODNIEJSZE KOLORY MOŻNA UZYSKAĆ PODCZAS KOLORYZACJI PRODUKTAMI OD GOLDWELL:

Formuła IVORY z Goldwell COLORANCE:
40 ml 2% lotonu System
10 ml COLORANCE 10-BG
10 ml COLORANCE 9-NA
1 kropla @PP Pure Yellow

Formuła IVORY z Goldwell ELUMEN:
10 ml ELUMEN GB@9
10 ml ELUMEN NB@10

Formuła ICICLE z Goldwell ELUMEN:
15 ml ELUMEN Clear
1 ml ELUMEN PIBlue@10
2 ml ELUMEN SB@10

 


 


Komentarze

SALON INTERNATIONAL
ab Moroccanoil
Davines
Pravana
MilaPro VividColors
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur