Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

NOBERU Boost Spray - szybkie rozwiązanie dla włosów

data publikacji  2023-10-26  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zdarza się, że z braku czasu nasze włosy wymagają szybkiego odświeżenia. Na ratunek przychodzi suchy szampon, który w zaledwie chwilę przywraca im świeżość i objętość. Jednym z ciekawych rozwiązań jest Nõberu of Sweden Boost Spray. 

Nõberu of Sweden Boost Spray daje nie tylko szybkie, odświeżające wrażenie świeżo umytych włosów, ale również dodatkową objętość i teksturę. Włosy nabierają lekkości i wyglądają naturalnie. Boost Spray występuje w dwóch odcieniach – dedykowanym blondom o zapachu Amalfi oraz do ciemnych włosów Amber-Lime. Dzięki temu, na przykład w sytuacji spóźnienia do pracy, możemy szybko zadbać o naszą fryzurę i wyglądać perfekcyjnie.

Aplikacja suchego szamponu Nõberu of Sweden Boost Spray jest banalnie prosta. Wystarczy rozpylić niewielką ilość produktu na suche i wyszczotkowane włosy. Następnie pozostawiamy go do wyschnięcia. Po chwili dokładnie czeszemy, a potem układamy włosy i gotowe – z suchymi, odświeżonymi i pachnącymi włosami możemy wyjść z domu. Co więcej, dzięki suchemu szamponowi włosy podniosą się u nasady, dzięki czemu nabiorą dodatkowej objętości. 

Jeśli szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na ekspresową poprawę wyglądu włosów, Nõberu of Sweden Boost Spray może być idealnym rozwiązaniem. Zostawia matowe wykończenie, nadaje się do każdego typu włosów. Nie zawiera parabenów, silikonów, jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Linia produktów do pielęgnacji włosów Nõberu of Sweden delikatnie oczyszcza, pielęgnuje i pochłania sebum. W ofercie również produkty i akcesoria do pielęgnacji ciała, zarostu i golenia. Śledź @noberuofswedenpoland na Facebooku i Instagramie.

 


 


Komentarze

Keune Jott
Pravana
MilaPro VividColors
Paul Mitchell
MilaPro
aa baB Wella

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur