Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

MILA PROFESSIONAL - Blond Rewolucja z IQ Color

data publikacji  2023-09-20  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Lśniące, wielowymiarowe blondy to temat przewodni w większości salonów. Dbając o potrzeby nowoczesnych fryzjerów marka Mila Professional stworzyła kolejne narzędzia dla stylistów w postaci nowych odcieni IQ Color – permanentnej, 10-minutowej koloryzacji.

Aż 8 z 15 wprowadzonych kolorów to blondy na poziomach jasności 9-11, a całkowitą nowością są odcienie rozjaśniające Hilift Blond.

IQ Color to seria, która rewolucjonizuje koloryzację. Dzięki niej fryzjerzy tworzą zjawiskowe odcienie nawet w 10 min, oszczędzają czas, zyskują komfort pracy i rozwijają biznes. Wzbogacona o nowe blondy paleta sprawia, że fryzjerzy zyskali jeszcze większe pole do kreatywności. Mogą zrobić kolejny krok w dążeniu do doskonałości oraz oferować klientom więcej unikalnych i spersonalizowanych koloryzacji, dopasowując je do indywidualnych preferencji. O tym, jak nowości wpływają na pracę kolorystów i dlaczego wśród odcieni IQ królują blondy opowiadają Instruktorzy marki Mila Pro.

BARTOSZ BRONOWICKI

Spotkania na żywo to czas, kiedy dzielę się z fryzjerami swoją wiedzą oraz wsłuchuję się w ich potrzeby. Po wprowadzeniu pierwszych 15 odcieni IQ Color, że kolory 9A i 9N stały się absolutnymi faworytami. Wiedziałem więc, że potrzebujemy więcej możliwości w zakresie blond koloryzacji. Styliści dali jasny sygnał, że pragną ulepszać swoje techniki i podnosić jakość usług IQ Color, więc postanowiliśmy że do odcieni na poziomach 2-9 dołączą dołączą 10tki. i coś, co całkowicie odmieni pracę z IQ - farby rozjaśniające, czyli 11-tki. Ta rozszerzona paleta daje mnóstwo możliwości i pozwala stylistom tworzyć blondy dokładnie takie, jakie chcą. A ja uwielbiam obserwować, jak nasi kreatywni koloryści wykorzystują nową gamę kolorów do kreowania niesamowitych fryzur.

MAŁGORZATA TALAROWSKA

Odcienie rozjaśniające na poziomie 11. to dla mnie czysta magia. Dzięki nim czas rozjaśniania włosów naturalnych został skrócony z 50 do 20 minut, co jest niesamowicie ważne w pracy kolorysty. Co więcej, nie ma już problemu z niechcianymi szarymi odcieniami, które pojawiały się często na delikatnych włosach z przodu. Odcień 11A świetnie rozjaśnia włosy przy odroście – wchodzą piękne, czyste przejścia, co w koloryzacjach blond jest bardzo ważne. Podsumowując, 11-tki są dla mnie prawdziwym wsparciem i pozwalają na tworzenie blondów doskonałych 2 x szybciej. Dzięki temu ma większą elastyczność w pracy, mogę przyjmować więcej klientów i z powodzeniem rozwijać swój salon.

KATARZYNA DYRCZ

Pierwszy kolor na poziomie 10., który wprowadziliśmy do palety to 10G. Jest on ratunkiem dla włosów mocno rozjaśnionych. Uzyskujemy dzięki niemu naturalny efekt z domieszką złota, ale nie żółtego koloru. Bardzo często używam 10 G przy koloryzacji sombre jako farba na końcówki. Nowe 9tki natomiast, to odcienie do zadań specjalnych. 9NN czyli tzw. podwójna natura doskonale pokrywa siwe włosy w kilkanaście minut. 9NW to odcień idealny dla osób, które lubią ciepłe karmelowe odcienie przy nasadzie. 9P świetnie sprawdza się zarówno do tonowania jak i nadawania koloru na włosach. Dzięki niemu zneutralizujemy niepożądane, żółte odcienie i nadamy pasmom blask.

 


 


Komentarze

Pravana
Kaaral manniskan
ab Moroccanoil
Montibello
Artego NASZ
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur