Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

AKADEMIA ROZWOJU MILA PRO - miejsce inspiracji dla stylistów

data publikacji  2023-09-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Akademia Rozwoju Mila Pro to platforma edukacyjna z szeroką bazą szkoleń online stworzona z połączenia pasji do fryzjerstwa oraz chęci dzielenia się wiedzą.

Skupia społeczność fryzjerów, którzy pragną podnosić zawodowe kwalifikacje, zgodnie z własnymi potrzebami i w dowolnym czasie.

Styliści mogą odnaleźć tam szkolenia z zakresu różnych technik koloryzacji, strzyżeń, pielęgnacji i stylizacji fryzur. Instruktorzy marki, w dbałości o pogłębianie wiedzy fryzjerskiej dzielą się w tym miejscu swoim doświadczeniami, inspirując do działania.

Wiedza w zasięgu ręki

Do Akademii Rozwoju dołączyć może każdy fryzjer, a dostęp do części szkoleń jest bezpłatny. Wszystkie oferowane szkolenia są starannie opracowane przez doświadczonych instruktorów marki Mila Pro, którzy nie tylko posiadają szeroką wiedzę teoretyczną, ale również bogate praktyczne doświadczenie. Dzięki temu uczestnicy mogą być pewni, że zdobywają rzetelną i aktualną wiedzę, która ma zastosowanie w codziennej pracy w salonie fryzjerskim.

Oferta Akademii Rozwoju jest sukcesywnie poszerzana, aby dopasować ją do oczekiwań i zainteresowań użytkowników. Szkolenia na różnych poziomach trudności z zakresu koloryzacji, strzyżeń, pielęgnacji, stylizacji wyposażają w wiedzę, która zdecydowanie ułatwia pracę w wielu salonach, inspiruje i zachęca do kreatywności i eksperymentów, a także wprowadza w świat marki Mila Professional. Oprócz szkoleń technicznych, o tematyce stricte fryzjerskiej styliści znajdą tam również szkolenia biznesowe, które stanową kompleksowy przewodnik po świecie marketingu w branży fryzjerskiej. Akademia jest również miejscem, gdzie transmitowane są webinary o różnorodnej tematyce, w których aktywnie uczestniczą fryzjerzy.

Karolina Kawczyńska
Brand Manager marki Mila Pro

Akademia Rozwoju to miejsce dla nowoczesnych fryzjerów, którzy nie tylko podążają za trednami, ale pragną je również aktywnie kształtować. Szeroka oferta szkoleń sprawia, że można znaleźć tam odpowiedzi na wiele nurtujących pytań i jednocześnie budować solidne fundamenty wiedzy, która odpowiednio wykorzystana, staje się kluczem do ich sukcesu zawodowego i artystycznego. Jaka profesjonalna marka fryzjerska działająca na rynku od 20 lat wiemy, czego potrzebują współpracujący z nami fryzjerzy. Konstruujemy więc nasze szkolenia tak, aby tworzyły fryzjerskie kompendium oraz dostarczały praktycznych umiejętności i rozwiązań na rzeczywiste wyzwania, z jakimi styliści spotykają się w swojej codziennej pracy.

Bartosz Bronowicki
Dyrektor Kreatywny marki Mila Pro

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie stylistów na jeszcze bardziej zindywidualizowaną i zaawansowaną edukację wprowadziliśmy w Akademii ścieżki rozwoju. Dzięki trzem stopniom trudności ścieżek każdy fryzjer może wybrać tę, która najbardziej dostosowana jest do jego umiejętności. Umożliwiają one stopniowe zdobywanie specjalistycznej wiedzy fryzjerskiej, krok po kroku i zapewniają pełne wsparcie w ich drodze do doskonalenia zawodowego. Ścieżki można również dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb i preferencji. Wszystko to sprawia, że użytkownicy mogą świadomie kształtować swoją edukację i dostosowywać ją do swoich aspiracji.

Dołącz do świata stylistów Mila Pro
https://akademia.milapro.eu/

 


 


Komentarze

SALON INTERNATIONAL
Artego NASZ
Pravana
b AdrionTrade
ab Goldwell
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur