Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Keune So Pure

data publikacji  2023-08-16  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Nowa jakość w dbaniu o włosy… i środowisko! Maksymalne efekty, minimalny wpływ na planetę. Nowa edycja kosmetyków Keune So Pure udowadnia, że można połączyć wysoką jakość produktów z realizacją celów zrównoważonego rozwoju.

Poznajcie serię, które wyznacza nowe standardy na rynku kosmetyków fryzjerskich - a wszystko w duchu eko!

Marka Keune nie spoczywa na laurach. Po wprowadzonej w tym roku innowacyjnej, ulepszonej formule koloryzacji Tinta Color przyszedł czas na serię pielęgnacyjną, która realizuje założenia zrównoważonego rozwoju - zarówno pod względem składu kosmetyków, jak i samej ich produkcji.

“Jako firma rodzinna czujemy odpowiedzialność, by pozostawić świat lepszym, niż go zastaliśmy. So Pure jest naszym sposobem na to, by przyczynić się do bardziej zielonej przyszłości. Powstał z miłości do włosów i do naszej planety - stworzony z przekonaniem, że każdy krok w łańcuchu produkcji ma znaczenie” - mówi marka.

Keune So Pure to kompletna gama produktów do pielęgnacji włosów, zamknięta w opakowaniach wielokrotnego użytku. Wegańska, oparta na naturalnych składnikach, nietestowana na zwierzętach i przyjazna środowisku. Łagodna dla włosów i dla planety. Według Keune w podróży do lepszej przyszłości każda butelka się liczy!

Filozofia So Pure opiera się o 4 filary:

  • opakowania wielokrotnego użytku - butelkę szamponu czy odżywki wystarczy kupić tylko raz, a następnie napełniać ją na bieżąco za pomocą saszetek uzupełniających; są one wykonane z mniejszej ilości plastiku, co pozwala ograniczyć jego zużycie
  • skoncentrowana formuła, która pozwala na używanie mniejszej ilości produktu przy maksymalnym efekcie - w ten sposób kosmetyk wystarcza na dłużej
  • recykling - w produkcji wykorzystywane są odpady z buraków cukrowych, które mają wysokie właściwości odżywcze; takie rozwiązanie pozwala na redukcję odpadów i brak konieczności tworzenia nowych upraw pod produkcję
  • brak śladu węglowego - linia So Pure jest częścią certyfikowanego projektu kompensacji emisji dwutlenku węgla.

Teraz dbając o włosy klientów w swoim salonie, możesz dbać również o ekologię!

Ale to jeszcze nie wszystko - kosmetyki So Pure są również bezglutenowe, wolne od silikonów, siarczanów i sztucznych barwników.

Na pełną gamę produktówskładają się cztery serie:

CLARIFY (oczyszczająca),
POLISH (wygładzająca),
RESTORE (odżywczo-wzmacniająca) oraz
COOL (pielęgnacja włosów blond i siwych).

Każda z nich bazuje na innym składniku organicznym, wyselekcjonowanym ze względu na bogate właściwości pielęgnacyjne. Są to odpowiednio: granat, nasiona chia, opuncja oraz jagody acai.

Kosmetyki So Pure dostępne są w pojemności 400 i 1000 ml.

 


 


Komentarze

Pravana
Artego NASZ
aa baB Wella
Davines
ab Goldwell
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur