Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Pielęgnacja słoneczna z linią Davines SU

data publikacji  2023-08-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jak zabezpieczać ciało i włosy przed negatywnym wpływem słońca? W jaki sposób zadbać o zdrową opaleniznę i o co wzbogacić pielęgnację po ekspozycji na promienie słoneczne?

Odpowiedzią marki Davines na potrzeby skóry i włosów latem jest dedykowana linia produktów SU. Co wchodzi w jej skład?

Choć o pielęgnacji przeciwsłonecznej warto pamiętać niezależnie od pory roku, to latem jesteśmy szczególnie narażeni na szkodliwy wpływ promieniowania. Śmielej eksponujemy ciało, chętniej suszymy włosy na słońcu, często zapominając o zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Davines prezentuje odświeżoną linię SU, która sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży.

W skład systemu SU wchodzi wodoodporny krem do opalania z filtrem SPF 30, intensyfikator opalenizny, mleczko do włosów z filtrami UVB, żel myjący, maska do włosów oraz kojący żel po opalaniu. Każdy kosmetyk zawiera ekstrakt z pomarańczy Myrtifolii Chinotto, stanowiącej źródło witaminy C i przeciwutleniaczy o właściwościach przeciwzapalnych. Składnik aktywny pochodzi z gospodarstwa Pana Parodi we włoskiej Ligurii – Davines uczestniczy w projekcie Slow Food, by chronić gatunki roślin zagrożone wyginięciem. Kompozycję zapachową SU tworzą nuty kwiatowe (kamelia i mimoza), owocowe (jabłko) oraz drzewne.

Producent zadbał także o atrakcyjną szatę graficzną produktów. Dominuje biel oraz błękit przywołujący morski krajobraz. Motyw przewodni etykiet inspirowany jest parasolami i leżakami rodem z śródziemnomorskich plaż.

 


 


Komentarze

MilaPro VividColors
Kaaral manniskan
Davines
Keune Jott
Pravana
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur