Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Oksana Biront - Moda w stylu MARINES jak dobrać do tego stylowe letnie fryzury?

data publikacji  2023-07-24  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Styl „Marines” to trend, który zyskuje na popularności w modzie kobiecej.

Czerpiąc inspirację z wyglądu marynarzy i wojskowych, styl ten jest wygodny i prosty, a jednocześnie elegancki. Połączenie stylu „Marines” z letnią fryzurą może stworzyć niepowtarzalny i wyjątkowy look. Oto kilka wskazówek, jak dobrać modne, letnie fryzury do stylu „Marines”.

Kobiece warianty fryzur krótkich, takie jak „Pixie Cut” lub „Bob Cut”, to doskonały wybór dla stylu „Marines”. Te fryzury są proste i wygodne. „Pixie Cut” charakteryzuje się krótkimi włosami, które są lekko rozczochrane i nieco załamane. Ta fryzura wygląda bardzo naturalnie i pasuje do każdej twarzy. „Bob Cut” z kolei jest bardzo uniwersalny i wygląda dobrze na każdej długości włosów. To prosta i elegancka fryzura, która idealnie pasuje do stylu „Marines”.

Innym dobrym wyborem dla stylu „Marines” jest fryzura „Choppy Bob”. Ta fryzura charakteryzuje się równo przyciętymi końcówkami, które są ułożone w chaotyczny sposób nadający im lekkości. To fryzura, która wygląda bardzo elegancko i jednocześnie dodaje nieco męskiego stylu.

Ważnym aspektem jest też kolor włosów. Modne w tym sezonie kolory i techniki sprawdzą się również w przypadku stylu „Marines”. Możemy postawić na naturalne kolory, takie jak blond, czy brąz, które w tym sezonie nabierają ciepłych odcieni. Technikami, które mogą urozmaicić nieco zwykłe, klasyczne kolory są technika multitonal, która wprowadza subtelne refleksy w zbliżonym odcieniu na końcówkach włosów (np. brzoskwiniowe) oraz technika babylights nadająca włosom wielowymiarowości. Ale uwaga, obecnie najmodniejsza jest jej bardzo delikatna i subtelna odmiana, najlepiej stworzona przy użyciu naturalnych, wegańskich i łagodnych farb bez amoniaku. Bardziej odważne kobiety mogą pozwolić sobie również na popularny wśród influencerów face-frameing, czyli pasma w jaśniejszym kolorze (nawet różowym!) okalające twarz. Wszystkie opisane techniki zostały wykorzystane w najnowszej kolekcji wiosna/lato 2023 Montibello Botanica i wykonane przy użyciu koloryzacji Éclat i Dénuée.

Podsumowując, dobór letniej fryzury w stylu „Marines” jest łatwy i przyjemny. Warto zwrócić uwagę na proste i eleganckie fryzury, takie jak „Pixie Cut”, „Bob Cut” lub „Choppy Bob”, które idealnie pasują do stylu „Marines”. Ważne jest również dobranie odpowiedniego koloru włosów, w tym wypadku najmodniejsze będą naturalne koloryzacje blond i brąz lub odważniejsze akcenty kolorystyczne przełamujące klasykę.


Oksana Biront - Instruktorka Marki Montibello, która na bieżąco śledzi trendy fryzjerskie. Poza tym uwielbia Akademia Vidala Sassoona, którego techniki strzyżenia chętnie wykorzystuje w swojej pracy oraz HOB Academy, z której czerpie inspirację artystyczną.

 


 


Komentarze

MilaPro
Montibello
MilaPro VividColors
Pravana
Kaaral manniskan
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur