Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Noberu of Sweden na Targach LOOK 2023

data publikacji  2023-07-05  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Gwiazda Targów LOOK, Jay Mahmood, który przyjechał do Poznania na specjalne zaproszenie marki Nõberu of Sweden, oraz Piotr „Don Papa” Staszewski przyciągnęli swoim pokazem tłumy zwiedzających. To było show w wielkim stylu!

Jay Mahmood to światowej sławy edukator z wieloletnim doświadczeniem. Jest specjalistą od precyzyjnych strzyżeń oraz szkoleniowcem. Podczas Targów opowiadał, jak wykonać precyzyjne cięcie włosów u kobiet i mężczyzn. Po obu cięciach zastosował powder wax, który stał się jego ulubionym produktem. Pokazał tym samym, że marka Noberu to unisexowe produkty.

Piotr „Don Papa” Staszewski, podwójny mistrz świata we fryzjerstwie męskim Federacji CMC i pomysłodawca pierwszych Mistrzostw Polski w Barberingu, na scenie zaprezentował autorską kolekcję fryzur męskich. Skupił się na pracy z dłuższymi formami. Serce Piotra skradły grooming tonic, salt water oraz pomady.

Jak wystylizować prekursorską fryzurę i uzyskać wzorcowy, wypielęgnowany zarost? Tego dowiedzieliśmy się od Ambasadorów Noberu Wojtka Meckiera i Piotra Chrapusty podczas ich wystąpienia na scenie barberskiej.

Z kolei na stoisku sprzedażowym Reprezentanci Handlowi firmy JBS Optima, wyłącznego dystrybutora Noberu w Polsce, doradzali gościom targów, jaki produkt marki najlepiej spełni ich oczekiwania.

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Paul Mitchell
Keune Jott
MilaPro VividColors
Davines
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur