Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Mateo Dobraczyński - wiosenno letnie koloryzacje i stylizacje fryzur w 2023 roku

data publikacji  2023-05-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

ODCIEŃ INSPIROWANY HERBATĄ Z MLEKIEM - TO HIT KOLORYZACJI 2023!  

Początek roku to faworyzacja najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu jakim jest - odcień inspirowany herbatą z mlekiem - MilkTeaHair. Jestem przekonany, iż ten kolor podbije nie tylko głowy naszych klientów ale także instagram i TikToka.

Odcień jest połączeniem beżu z kremem, choć głównym elementem tej koloryzacji są jasne refleksy, które dają trójwymiarowe efekty dzięki czemu zyskujemy także na objętości fryzury. To właśnie ta technika będzie idealna dla pań, które narzekają na cienkie włosy. Dzięki pasemkom zostaje zagubiony odrost a koloryzacja wygląda na muśniętą słońcem.

Odcień jest stonowany a tym samym bardzo pasuje do słowiańskiej urody naszych klientek, dlatego cieszy się wielką popularnością. Dobrze prezentuje się na każdej długości włosów. Herbaciany odcień nie wymaga godzinnych pielęgnacji domowych a to ważny aspekt dla klientek żyjących w biegu.. Wystarczy delikatny szampon do włosów farbowanych i odżywka ochładzająca kolor a co za tym idzie - to to, że ten odcień idealnie sprawdzi się w przypadku pierwszych siwych włosów, ukryjemy je bez farbowania wszystkich włosów.

To odcień wiosny i lata 2023 :)
 


Mateo Dobraczyński - instruktor, edukator, wychowawca przyszłych i obecnych adeptów sztuki fryzjerskiej. Fascynat mody i dobrego stylu. Właściciel oryginalnej osobowości. Nieustannie poszukujący nowych pomysłów, kreator fryzur i kolorów, otwarty na wszystko, co ciekawe i niebanalne. Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu doskonale łączy codzienne obowiązki w salonie z prowadzeniem szkoleń w całej Polsce jak i poza granicami. Od jakiegoś czasu związany jest z Adrion Trade Polska Sp.z.o.o wyłącznym dystrybutorem marki Vitality’S w Polsce jako edukator dla obecnych i przyszłych klientów.

 


 


Komentarze

Artego NASZ
b AdrionTrade
MilaPro VividColors
Pravana
MilaPro
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur