Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Leć z Goldwell do Chicago!

data publikacji  2023-03-23  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Weź udział w konkursie Global Creative Awards 2023, wygraj jej polską część i leć na finał do Chicago. Wszyscy klienci, którzy pracują na produktach Goldwell, mogą wziąć udział w konkursie Global Creative Awards.

Polscy zwycięzcy w 3 kategoriach technicznych polecą we wrześniu do Chicago na Kao Salon Global Experience, podczas którego odbędzie się światowy finał Global Creative Awards 2023!


KROK PO KROKU DO ZWYCIĘSTWA

// wybierz kategorię.
// przestrzegaj warunków udziału.
// zapoznaj się z kryteriami oceny.
// wymyśl i stwórz.
// prześlij wymagane dokumenty.
// pamiętaj o wszystkich etapach.
// baw się dobrze.


TWOJA DROGA DO SUKCESU

// wybierz kategorię, w której chcesz wystartować
// wybierz modelkę/modela. Stwórz własną kolekcję. Wykonaj sesję zdjęciową.
// zgłoszenia mogą zostać przesłane tylko w dniach od 15 do 31 maja 2023.
// wszystkie zgłoszenia mogą zostać przesłane tylko przez www.globalcreativeawards.com.
// ogłoszenie krajowych zwycięzców: lipiec 2023.
// międzynarodowy konkurs na żywo podczas Kao Salon Global Experience 24 i 25 września w Chicago.


CHICAGO

Miasto w Stanach Zjednoczonych, położone nad jeziorem Michigan w stanie Illinois. Stanowi trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych, po Nowym Jorku i Los Angeles. Główne centrum biznesowe, kulturalne oraz naukowe Środkowego Zachodu Stanów Zjednoczonych. Znane za sprawą niezwykłej architektury, wspaniałej muzyki, wyjątkowych potraw oraz wielkomiejskiej i luźnej atmosfery.

Atrakcje Chicago to między innymi wieżowiec Willis Tower, Magnificent Mile, okalająca centrum rzeka, molo Navy Pier, kluby bluesowe i komediowe, liczne muzea, a przede wszystkim Cloud Gate, czyli charakterystyczny pomnik „fasoli” – jeden z symboli miasta.


GLOBAL CREATIVE AWARDS
Wszyscy styliści, którzy pracują na produktach Goldwell, mogą wziąć udział w konkursie Global Creative Awards, którego finał zaplanowano w Chicago. Konkurs na żywo to najważniejsza część Kao Salon Global Experience. Global Creative Awards to dla stylistów szansa na pokazanie pełnej kreatywności bez żadnych ograniczeń. Fryzjerzy mają swobodę w tworzeniu swojej pracy, prezentując własną, niepowtarzalną wizję. Mogą rywalizować w kategoriach technicznych oraz kategoriach prasowych. Uczestnicy kategorii technicznych muszą najpierw rywalizować na szczeblu krajowym. Następnie zdobywcy złota przechodzą do międzynarodowego konkursu na żywo.

Zwycięzcy otrzymają Międzynarodową Złotą Statuetkę, publikację w magazynach ESTETICA i 2 500 euro. Uczestnicy kategorii prasowych muszą rywalizować na całym świecie w tym międzynarodowym konkursie opartym tylko na ocenie zdjęć. Nagrody są takie same, jak w kategoriach technicznych.


KAO SALON GLOBAL EXPERIENCE
Rodzina Kao Salon składająca się z ponad dwóch tysięcy stylistów z całego świata spotkała się w Amsterdamie w październiku 2022 roku, aby uczestniczyć we flagowym wydarzeniu branży fryzjerskiej – Kao Salon Global Experience. Co roku event odbywa się w innym mieście. Na uczestników czeka każdy rodzaj kreatywności. W ciągu dwóch dni styliści mogą spodziewać się kreatywnych sesji artystycznych, podczas których najlepsze zespoły na świecie dzielą się najnowszymi trendami. Ponadto goście mogą spotkać ekspertów z dziedziny badań, zrównoważonego rozwoju, biznesu oraz nawiązać kontakt z artystami o podobnych poglądach, by stworzyć przyjaźnie na całe życie. Wszyscy goście, którzy nie mogą dołączyć na żywo, mają okazję śledzić wydarzenie na stronie internetowej Kao Salon lub na YouTube.

Wieczór z premierą najnowszej kolekcji Goldwell i z ogłoszeniem zwycięzców Global Creative Awards jest punktem kulminacyjnym dwóch dni. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 24 i 25 września 2023 roku w Chicago.

Szczegóły dotyczące konkursu Global Creative Awards znajdują się na stronie
www.globalcreativeawards.com

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
Davines
Paul Mitchell
Kaaral manniskan
Artego NASZ
Pravana

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur