Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Nowy, wyższy poziom edukacji fryzjerskiej Davines

data publikacji  2023-03-21  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jeszcze więcej koloryzacji, nowe szkolenia ze strzyżeń, a także sesje LIVE prosto z londyńskiej akademii Allilon. Davines prezentuje ofertę edukacyjną na 2023 rok. 

Davines jest blisko fryzjerów, zna ich potrzeby, wie, które umiejętności chcą doskonalić i w jaki sposób. Dlatego stale dostosowuje ofertę szkoleń organizowanych w Akademii More Inside House i salonach fryzjerskich w całej Polsce. Na 2023 rok marka odświeżyła znane formaty z koloryzacji, strzyżenia, stylizacji i pielęgnacji. Przygotowała również zupełne nowości, dzięki którym fryzjerzy będą mogli rozwijać swój warsztat i biznes w salonie.

Wszystkie osoby rozpoczynające przygodę z naszą marką zgłębią świat koloru i strzyżenia w wydaniu Davines w ramach szkoleń DISCOVER. Pozwolą one usystematyzować wiedzę i poznać zasady stosowania profesjonalnych produktów do usług w salonie. Wśród nowości w tej kategorii znajduje się format Discover: White Hair. Tips&Tricks, w całości poświęcony kryciu siwizny. Nowe techniki umiejscawiania koloru styliści poznają zaś podczas Discover: Colour Shake.

Z myślą o klientkach marzących o idealnym blondzie, marka postanowiła w nowy, wieloaspektowy sposób podejść do tematu rozjaśnianiu włosów. Cykl BLONDE STORY pomaga doskonalić umiejętności uzyskiwania różnych odcieni blondu – od pasteli po chłodne nordyckie tony, również w ramach koloryzacji wieloetapowej. Dzięki szkoleniu Illumination w wykonaniu Karoliny Chodzeńskiej styliści nauczą się technik wprowadzania rozświetlenia we włosy, takich jak front blonde, brazillian illuminage czy french balayage.

Sekcja strzyżeń również poszerzyła się o nowe propozycje. National Master Trainer Tomasz Bronowicki zaprasza na 3-etapowe szkolenie Master Cutting Journey, podczas którego wprowadza uczestników w świat zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów. Po zeszłorocznej premierze szkolenia poświęconego cięciu i koloryzacji włosów długich, w 2023 r. Davines skupia się na włosach krótkich w ramach SHORT HAIR. Colour & Cutting. Tomasz Bronowicki wraz z Katarzyną Budzikowską-Kuraś nauczą stylistów, jak tworzyć krótkie fryzury w sposób praktyczny, a zarazem zgodny z trendami.

Marka przygotowała także coś dla fanów trenerów z akademii Allilon. Podczas Discover: Allilon Graeme Hoban łączy się na żywo prosto z Londynu z kursantami, którzy przy wsparciu polskiego trenera pracują na główkach szkoleniowych w Akademii More Inside House. Dzięki szkoleniu fryzjerzy zdobędą umiejętności tworzenia użytkowych fryzur na prostych i kręconych włosach.

W ofercie Davines znajdują się też szkolenia z zakresu stylizacji, barberingu, pielęgnacji i trwałej ondulacji, jednak marka nie ogranicza się wyłącznie do doskonalenia zdolności manualnych współpracujących z nią stylistów. Aby mogli lepiej rozwijać biznes w salonie, we współpracy z trenerami branży beauty organizuje szkolenia poświęcone skutecznej sprzedaży produktów do pielęgnacji i stylizacji w domu – zarówno w formie online, jak i stacjonarnie.


Chcesz być na bieżąco z edukacją Davines? Wejdź na profil na Instagramie stworzony z myślą o fryzjerach @davinespolska_PRO. Znajdziesz tam najświeższe informacje o szkoleniach Davines, inspiracje do codziennej pracy w salonie i porady od Trenerów marki.
 

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
MilaPro
Pravana
Davines
Keune Jott
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur