Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

EPURA od VitalityS - odpowiedzialne podejście do świata

data publikacji  2023-05-24  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Przemysł kosmetyczny to prekursor trendu ograniczającego emisje CO2 do atmosfery. Wszyscy liczący się na świecie producenci postawili przed sobą: „CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”. 

Świadomi odbiorcy oczekują aby produkty przygotowane z myślą o nich zostały przygotowanie i wyprodukowane z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Jednocześnie produkt powinien być nowoczesny, skuteczny i w cenie nie stanowiącej bariery zakupowej. Naszą odpowiedzią jest nowy wymiar spersonalizowanego zabiegu w salonie wraz z kontynuacją samodzielnej pielęgnacji w domu.

Adrion Trade Polska, jako wyłączny importer tych produktów, dołącza się do odpowiedzialności za problemy związane z ochroną środowiska i zdrowia, poprzez edukację na szkoleniach i sprzedaż produktów do wybranych salonów fryzjerskich, które w sposób kompetentny i profesjonalny pomagają pielęgnować i leczyć włosy i skórę głowy klientek w salonach fryzjerskich i gabinetach trychotomicznych.

Epura Care System to synergia najwyższej jakości surowców i technologii laboratorium Vitality’s. Oparty na certyfikowanych ekstraktach roślinnych pochodzenia alpejskiego i wzbogacony o składniki z terytoriów o zrównoważonych uprawach doskonale wpisuje się w trend ekologiczny.

W formułach wyeliminowane zostały Silikon, Flatany , Sles, Sls, Barwniki, Siarczany Glikole, Parabeny. Opakowanie w całości podlega regułom biodegradacji. Produkcja oraz późniejsze użytkowanie produktu w salonie i w domu odbywa się bez szkody dla środowiska.

Linia Epura została opracowana we współpracy z ekspertami botaniki i rolnikami specjalizującymi się w uprawach ekologicznych. Goryczka, Arnika Montana, Sosna zwyczajna, Melissa, Jałowiec, dziurawiec to rośliny, które tworzą wielofunkcyjny kompleks o właściwościach oczyszczających, odświeżających i energetyzujących.

Decydując się na wprowadzenie linii pielęgnacyjnej Epura fryzjer otrzymuje pełną gamę produktów, które zapewniają spersonalizowane zabiegi w salonie, dostosowane do potrzeb skóry głowy i włosów każdej klientki z możliwością kontynuacji ich w domu.

Dobór zabiegu poprzedzony powinien zostać diagnostyką skóry głowy i włosów pod kontem ewentualnych problemów. Następnie wybierane są rytuały lecznicze, w których zabiegi dowolnie można ze sobą łączyć.


Krok 1 - Detox - Cleansing Fluide
Krok 2 - Mycie – Dwa rodzaje szamponu do włosów cienkich i grubych
Krok 3 - Pielęgnacja – Odżywka do włosów cienkich i Maska do włosów grubych + spersonalizowany koncentrat wybrany do danego zabiegu
Krok 4 - Głębokie leczenie – eliksiry ściśle powiązane z wybranym zabiegiem do wykończenia zabiegu
Krok 5 - Pielęgnacja domowa.

Zabiegi do skóry głowy:

  • Urban - przeciwko zanieczyszczeniu powietrza i wolnym rodnikom – zabieg oparty o kwas hialuronowy, tymianek i budleję normalizujący skutki zanieczyszczeń wielkich miast
  • Energy - przeciwko wypadaniu włosów z komórkami macierzystymi jabłek alpejskich oraz wyciągiem z czartawy drobnolistnej
  • Relaxing - do wrażliwej skóry głowy ekstraktem z kasztanowca i czarnego bzu łagodzący zmiany i podrażnienia
  • Balancing - normalizujący produkcję sebum z goździkiem alpejskim oraz sebo komplex
  • Puryfing - oczyszczająco leczniczy oparty na wyciągu z lawendy z leczniczą formułą z klimbazol + pirokton olaminy najbardziej skuteczna formułą przeciwłupieżową.

Zabiegi do włosów:

  • Moistrulizing - nawilżający z wyciągiem z malwy oraz akwaporina kompleksem aminokwasów i białek odpowiedzialnych za utrzymanie fizjologicznego nawilżenia skóry i włosów
  • Color Saving - ochronny do włosów farbowanych z ekstraktem z bylicy doskonałym przeciwutleniaczem oraz naturalnym esterem błonotwórczym pochodzący z jojoba.
  • Reconstructing - kompleksowa regeneracja włosa uszkodzonego z wyciągiem z trawy czerwonej zawiera garbniki, skrobie, olejek eteryczny i limonen. Keratyna biomimetyczna inteligentnie naprawia zniszczone włosy. Opracowany przy użyciu proteomiki (nowa technologia do systematycznej identyfikacji białek i ich charakteryzacji pod względem struktury, funkcji, aktywności, ilości i interakcji molekularnych). Za pomocą analizy proteomicznej zweryfikowano, że ten aktywny składnik naśladuje białka znajdujące się w strukturze naczyń włosowatych. Działa na dwa sposoby: naprawia zniszczone włosy zwiększa objętość błonnika.
  • Nourishing - odżywienie z olejek z jabłek alpejskich z Alp włoskich, bogaty w kwas oleinowy i linolowy, do nawilżenia i odżywienia włosów. Kompleks omega: orzechy macadamia, olej słonecznikowy, nasiona sezamu, oliwa, kukurydza bogaty w kwasy Omega 6 i 9. Składa się z kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego. Przywraca brakującą część lipidową we włosach i na skórze oraz zmniejsza TEWL (utratę nawodnienia). Sericin zagęszcza naskórek i przywraca nawodnienie naczyń włosowatych.

Serię uzupełnia Hand & Nail Restoraive Balm – balsam do dłoni i paznokci wzbogacony o Pura Complex, wielofunkcyjny kompleks botaniczny na bazie goryczki, arniki, sosny zwyczajnej, melisy, jałowca i dziurawca, który pielęgnuje i nadaje aksamitną gładkość wysuszonym dłoniom.
Produkty dostępne jedynie w wybranych salonach fryzjerskich.


Umów już dzisiaj wizytę naszego przedstawiciela. Znajdziesz nas na Facebook: Vitality’s Polska.
 

 


 


Komentarze

MilaPro
Keune Jott
b AdrionTrade
aa AaW Targi Look
Davines
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur