Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Goldwell ogłasza swój Kolor Roku 2023 CHERRY POP

data publikacji  2023-01-19  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po zeszłorocznym sukcesie koloru BUBBLEGUM, Goldwell ponownie współpracował z globalnymi agencjami przewidującymi trendy oraz z ekspertami koloryzacji włosów. Efektem współpracy jest Kolor Roku 2023 Goldwell: CHERRY POP.  

Dynamiczny, czerwony odcień czerwieni, który uosabia pasję, uwodzenie i podniecenie. Głęboka, bogata, ciepła czerwień jest zarówno ognista, jak i zalotna. Wykończona została chłodnym różem, przez co tworzy kuszącą, wibrującą wiśniową tonację.

„Żywiołowość CHERRY POP wyczarowuje wizualną wibrację, która rozpala i pobudza zmysły. Żaden kolor nie może konkurować z czerwienią pod względem jej potężnych właściwości poprawiających nastrój” – mówi Jane Boddy, Goldwell Global Color Expert.

Aby uzyskać intensywny, żywy i zapierający dech w piersiach odcień, CHERRY POP doskonale sprawdza się na wcześniej rozjaśnionych włosach lub na najjaśniejszych odcieniach blond. Z kolei ciemnym blondynkom i brunetkom nadaje bogaty, ciepły odcień wiśni. Dynamiczny, zalotny i odważny odcień CHERRY POP pozwala na prawdziwą eksplorację koloru!

„Byłem niezwykle zaszczycony, mogąc stworzyć CHERRY POP jako Kolor Roku 2023 Goldwell. Czerwienie zawsze były kojarzone z Goldwell, a ten konkretny odcień jest pełen ekscytujących możliwości w zakresie koloryzacji włosów” – mówi Angelo Seminara, Globalny Ambasador Goldwell.

.
CHERRY POP receptura z farbą Topchic:

30 ml Topchic 7RR@RR
20 ml Topchic 7OO@GK
2 ml @PP Pure Red
2 ml @PP Cool Pink
50 ml System 3% loton

CHERRY POP receptura z farbą Elumen:

30 ml RR@All
20 ml GK@All
10 ml Pk@All
  .

 


 


Komentarze

Pravana
Kaaral manniskan
aa Goldwell
Artego NASZ
aab Moroccanoil
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur