Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

ŚWIĘTUJ 100 LAT RZEMIOSŁA Z NASZĄ EDYCJĄ LIMITOWANĄ

data publikacji  2023-01-05  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Tworzenie wspaniałych włosów to sztuka. A Keune Haircosmetics od ponad 100 lat wspiera artystów zajmujących się fryzjerstwem. Aby to uczcić, Keune połączył siły ze współczesnym artystą Josephem Klibanskym.  

Wspólnie stworzyliśmy serię 100-letniej edycji limitowanej z unikalnym dziełem sztuki, inspirowanym twórczym dziedzictwem Keune. Od jednego artysty do drugiego, ta odważna, wyjątkowa i kolorowa współpraca Keune Haircosmetics X Joseph Klibansky została zaprojektowana, aby inspirować fryzjerów na całym świecie do tworzenia bez ograniczeń.

Od 1922 Keune Haircosmetics jest zaufanym partnerem artystów fryzjerskich na całym świecie. Nasze produkty zainspirowały ich do tworzenia bez ograniczeń i pozwoliły zabłysnąć ich kreatywności. Aby uczcić kunszt stylizacji włosów, Keune z dumą prezentuje współpracę ze współczesnym artystą Josephem Klibansky. Siła twórcza, która jest tak odważna i pełna pasji jak fryzjerzy, których wspieramy.

Zapakowana w kolorowe, całkowicie nowe opakowanie zaprojektowane przez Josepha Klibansky’ego, seria 100-letniej edycji limitowanej prezentuje nasze produkty w stylu Keune w odważnym, nowym wyglądzie. Aby to wszystko ukoronować, stworzyliśmy The Royal Tribute Hair Serum – zupełnie nowe wielofunkcyjne serum o zapachu inspirowanym tulipanem.

Uchwyceni obok siebie w naszym jubileuszowym filmie poświęconym marce, Joseph Klibansky i globalny ambasador Keune Daniel Yap pokazują, że kreatywność naprawdę nie ma granic. Bez względu na środki wyrazu – celebrujemy wszelkie formy kreatywności i rzemiosła. Zobacz cały film na naszym Instagramie: Keunepolska

Nasza 100-letnia limitowana seria została stworzona, aby inspirować. Rozbudzić kreatywność artystów fryzjerskich na całym świecie. A teraz to zależy od Ciebie. Bądź odważny. Twórz bez ograniczeń – pozwól światu zobaczyć, co możesz zrobić!

Dowiedz się więcej na keune-polska.pl
 

 


 


Komentarze

Montibello
ab Moroccanoil
Pravana
Keune Jott
b AdrionTrade
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur