Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

JBS Beauty i JBS Optima dominują na gdańskich Targach Uroda

data publikacji  2022-12-19  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Targi URODA po raz 23. zaprosiły do Gdańska wszystkich fanów kosmetyki i fryzjerstwa. Firmy JBS Beauty i JBS Optima, czołowi gracze na polskim rynku fryzjerskim, od zawsze mające swoje siedziby w Gdańsku, nie mogły nie uczestniczyć w tak znamienitym wydarzeniu. 

Firmy pokazały na targach bestsellery z dystrybuowanych przez siebie marek. Z portfolio JBS Beauty nie mogło zabraknąć hitów koloryzacyjnych, stylizacyjnych i pielęgnacyjnych Goldwell, mebli OLYMP oraz profesjonalnych nożyczek KYONE. To właśnie nimi zachwyciła się gwiazda targów, jedna z najbardziej znanych stylistek fryzur w Polsce, Jaga Hupało. Z rąk Dyrektora Handlowego Wojciecha Klimkiewicza stylistka otrzymała personalizowane nożyczki KYONE, którymi cięła podczas targowego Show Jaga’s Art & NAH.


Z kolei JBS Optima zaprezentowała swoją perłę w koronie – markę Moroccanoil i serię Body oraz marki, które może jeszcze nie mają takiej sławy, jak Moroccanoil, ale stopniowo skradają serca polskich fryzjerów. Najbardziej wyraźnie czyni to marka uniseksowych produktów premium, po którą najczęściej sięgają barberzy – Nõberu of Sweden. Możliwości szwedzkich produktów pokazali ambasadorzy marki: Wojciech Karwat, Wojciech Meckier i Piotr Staszewski.

fot. Karol Stańczak
 

 


 


Komentarze

aa Goldwell
Montibello
MilaPro VividColors
Pravana
AdrionTrade
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur