Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Agnieszka Kwiatkowska - innowacyjne technologie i produkty, źródłem nowatorskiej kreatywności.

data publikacji  2023-01-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Poszukując inspiracji jako kolorysta, odkryłam, że przyszłość jest kolorowa, innowacyjna i kreatywna z Moroccanoil! Fundamentem marki Moroccanoil jest społeczność stylistów, która inspiruje do tworzenia skutecznych i łatwych w użyciu produktów.  

Wprowadzenie kolejnych innowacji w dziedzinie kosmetyków przy jednoczesnym wywieraniu pozytywnego wpływu na otaczający świat pozwoliło na stworzenie tak wyjątkowego segmentu koloryzacji.

Innowacyjność marki przejawia się w formie nowej kolekcji do koloryzacji włosów Moroccanoil Professional Haircolor, która wykorzystuje technologię ProArganine + ArganID™ będącą przełomowym podejściem do pielęgnacji włosów i zapewniającą wyjątkową ochronę w czasie farbowania. Cała gama produktów do permanentnego i demi-permanentnego farbowania oraz rozjaśnienia włosów powstała z myślą o współczesnych stylistach, dla których najważniejsze są efekty: trwały, wyrazisty kolor i lśniące włosy.

Permanentna kremowa farba do włosów Color Rhapsody daje 72% więcej blasku i widoczny efekt profesjonalnej pielęgnacji oraz redukuje uszkodzenia typowe dla procesu farbowania włosów.

Niepowtarzalny blask, czysty kolor oraz utrzymująca się intensywność – wszystko to kryje się w prostej w zastosowaniu demi-permanentnej formule koloryzacji, jaką daje Color Calypso.

Color Infusion dostosuje kolor do każdego klienta. Doda mu intensywności, neutralności lub nada pastelowy odcień.

Puder rozjaśniający Blonde Voyage to niezwykle wydajny rozjaśniacz o wielu zastosowaniach, który trwale i równomiernie rozjaśnia włosy – nawet do 9 poziomów. Korzysta z technologii BondCare + ArganID™, która chroni i odżywia włosy w czasie ich rozjaśniania. Wzmacnia wiązania we włosach, by pomóc zredukować uszkodzenia i łamliwość włosów.

Glinka rozjaśniająca Blonde Voyage – łatwa w użyciu formuła glinki zapewnia dokładną aplikację niezależnie od techniki nakładania. Nawet do 8 poziomów rozjaśnienia. Korzysta z technologii BondCare + ArganID™, która chroni i odżywia włosy w czasie ich rozjaśniania. Zawiera glinkę kaolinową zapewniającą kremową konsystencję, co pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu oraz zwiększa jego wydajność.


Agnieszka Kwiatkowska – pedagog, instruktor, dyplomowany nauczyciel zawodu fryzjerstwa. Ukończyła liczne kursy z zakresu koloryzacji, strzyżeń, stylizacji, co doprowadziło ją do tytułu Mistrza Fryzjerstwa. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów i szkoleń zawodowych. Główny trener programowy JBS Optima, koordynator szkoleń, certyfikowany edukator Moroccanoil Elite Color Pro.
 

 


 


Komentarze

ADJ Trading - JuliArt nasz
Keune Jott
Targi warszawa beauty forum hair
MilaPro VividColors
Montibello
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur