Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Agnieszka Kwiatkowska - innowacyjne technologie i produkty, źródłem nowatorskiej kreatywności.

data publikacji  2023-01-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Poszukując inspiracji jako kolorysta, odkryłam, że przyszłość jest kolorowa, innowacyjna i kreatywna z Moroccanoil! Fundamentem marki Moroccanoil jest społeczność stylistów, która inspiruje do tworzenia skutecznych i łatwych w użyciu produktów.  

Wprowadzenie kolejnych innowacji w dziedzinie kosmetyków przy jednoczesnym wywieraniu pozytywnego wpływu na otaczający świat pozwoliło na stworzenie tak wyjątkowego segmentu koloryzacji.

Innowacyjność marki przejawia się w formie nowej kolekcji do koloryzacji włosów Moroccanoil Professional Haircolor, która wykorzystuje technologię ProArganine + ArganID™ będącą przełomowym podejściem do pielęgnacji włosów i zapewniającą wyjątkową ochronę w czasie farbowania. Cała gama produktów do permanentnego i demi-permanentnego farbowania oraz rozjaśnienia włosów powstała z myślą o współczesnych stylistach, dla których najważniejsze są efekty: trwały, wyrazisty kolor i lśniące włosy.

Permanentna kremowa farba do włosów Color Rhapsody daje 72% więcej blasku i widoczny efekt profesjonalnej pielęgnacji oraz redukuje uszkodzenia typowe dla procesu farbowania włosów.

Niepowtarzalny blask, czysty kolor oraz utrzymująca się intensywność – wszystko to kryje się w prostej w zastosowaniu demi-permanentnej formule koloryzacji, jaką daje Color Calypso.

Color Infusion dostosuje kolor do każdego klienta. Doda mu intensywności, neutralności lub nada pastelowy odcień.

Puder rozjaśniający Blonde Voyage to niezwykle wydajny rozjaśniacz o wielu zastosowaniach, który trwale i równomiernie rozjaśnia włosy – nawet do 9 poziomów. Korzysta z technologii BondCare + ArganID™, która chroni i odżywia włosy w czasie ich rozjaśniania. Wzmacnia wiązania we włosach, by pomóc zredukować uszkodzenia i łamliwość włosów.

Glinka rozjaśniająca Blonde Voyage – łatwa w użyciu formuła glinki zapewnia dokładną aplikację niezależnie od techniki nakładania. Nawet do 8 poziomów rozjaśnienia. Korzysta z technologii BondCare + ArganID™, która chroni i odżywia włosy w czasie ich rozjaśniania. Zawiera glinkę kaolinową zapewniającą kremową konsystencję, co pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu oraz zwiększa jego wydajność.


Agnieszka Kwiatkowska – pedagog, instruktor, dyplomowany nauczyciel zawodu fryzjerstwa. Ukończyła liczne kursy z zakresu koloryzacji, strzyżeń, stylizacji, co doprowadziło ją do tytułu Mistrza Fryzjerstwa. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów i szkoleń zawodowych. Główny trener programowy JBS Optima, koordynator szkoleń, certyfikowany edukator Moroccanoil Elite Color Pro.
 

 


 


Komentarze

Kaaral manniskan
Pravana
aa Goldwell
Montibello
AdrionTrade
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur