Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Błażej Adamus - innowacyjne technologie i produkty, źródłem nowatorskiej kreatywności.

data publikacji  2023-02-03  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wpływ najnowszych technologii w branży beauty jest znaczący i skłania nas do nowych wyborów i kreatywności. Dzięki nowym technologiom stosunkowo niedawno pojawiły się kosmetyki ekologiczne pozbawione szkodliwych dla zdrowia detergentów oraz kosmetyki wegańskie w których składzie nie ma śladu składników pochodzących od zwierząt.  

Na rynku jest wiele nowych linii kosmetyków do wyboru, spełniających najwyższe oczekiwania klientów. Jestem przyzwyczajony do kosmetyków wcześniej stosowanych, mam do nich wielki sentyment i zaufanie.

Produkty, które nigdy mnie nie zawiodły, a na których pracuję od dawna i które polecam moim klientom to linia MARAES Marki KAARAL. Zbliżającą się zima, suche powietrze, mroźny wiatr, to niektóre z czynników, których nie lubią nasze włosy. Przygotowując się do zimowej aury, warto zastosować pielęgnację włosów od wewnątrz. Odżywcze właściwości olejku Monoli z Tahiti i ekstraktu kwiaty lnu, decydują o wyjątkowości Olium. Włosy są odbudowane od wewnątrz i dają nam cudowne efekty.


Dzięki linii CURLY CARE zadbamy od wewnątrz o włos kręcony, jednocześnie układając niesforną burzę loków, które będą wypielęgnowane i zdrowe. Bo w tym sezonie to właśnie fryzury objętościowe wiodą prym, maksymalna objętość to trend lat 80. Produkty CURLY CARE zawierają wiele cennych składników. Olejek Monoi łączy swoje cenne właściwości lecznicze z naturalnymi i unikalnymi składnikami. Komosa ryżowa zawiera wiele błonnika oraz drogocennych minerałów i aminokwasów, pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu, który wpływa na elastyczność loków. Ekstrakt złota rozświetla i stymuluje produkcję elastyny w celu uzyskania efektu elastycznych, gładkich i lśniących włosów, bez śladów przemijania czasu.

Dopieszczając klientów, muszę być zawsze na bieżąco i proponować to, co aktualnie na topie, a produkty MARAES subtelnie dopełniają moją pracę, lubimy działać w duecie...:)


Błażej Adamus – Mistrz Świata we fryzjerstwie oraz trzykrotny Mistrz Polski, a także międzynarodowy sędzia w konkursach, prowadzi dwa salony oraz akademię fryzjerską. Przygotuje do udziału we fryzjerskich mistrzostwach Polski z szansą na powołanie do Narodowej Kadry fryzjerów. Za zasługi dla rzemiosła polskiego odebrał platynowy medal. Brał udział w wielu innych konkursach, w których zdobył honorowe miejsca m. in. „New look”, „Top city”. Został stylistą marca w 2014r. Otrzymał certyfikat „Wzorowy fachowiec”.
 

 


 


Komentarze

Paul Mitchell
Kaaral manniskan
ab Moroccanoil
aa baB Wella
Montibello
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur