Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Małgorzata Gołębiewska - innowacyjne technologie i produkty, źródłem nowatorskiej kreatywności.

data publikacji  2023-01-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Koloryści na całym świecie nieustająco poszukują produktów ułatwiających pracę, a także takich, które zapewnią im spektakularne efekty. Potrzeby fryzjerów i oczekiwania klientów motywują do ciągłego działania. Segment produktów LightDimensions od Goldwell to odpowiedź na potrzeby branży fryzjerskiej. 

Nieograniczone możliwości pracy rozjaśniaczami i tonerami LightDimensions w połączeniu z technologią BondPro+ to najwyższa jakość obsługi. W tym segmencie znajdziemy cztery rozjaśniacze SilkLift, Brightener oraz pianki koloryzujące Soft Color.

Dzięki produktom LightDimensions i zawartym w nich technologiach mamy możliwość kreatywnej pracy z blondami. Nieograniczone możliwości produktów zapewniają bezpieczeństwo pracy i tworzenie kolorów, o jakich marzą klientki. Rozjaśniacze SilkLift to połączenie proszku z aktywatorem + ochronne serum gwarantujące najwyższą jakość rozjaśniania. To, co wyróżnia SilkLift, to technologia anti-yellow, a także system chłodzących pigmentów, które podczas oksydacji pomagają zbić niechciane żółte refleksy, a klientka może cieszyć się pięknym, chłodnym blondem o wiele dłużej.

Brightener to jedyny w swoim rodzaju produkt, który podczas koloryzacji tonuje, likwidując jednocześnie kontrasty powstałe z pasemek, a wbudowany system BondPro+ zapewnia najwyższą jakość pielęgnacji. Brightenerem pracujemy zawsze na umytych wcześniej włosach, nakładając go pędzlem od nasady aż po końce. Żądany efekt możemy uzyskać za sprawą dwóch odcieni – natural i silver. Mieszankę masy farbującej zawsze łączymy z 3% lotonem SilkLift w proporcjach 1:1 i trzymamy na włosach od 5 do 20 minut. Do każdej mieszanki tonującej możemy dodać pigmenty @PurePigments, zmieniając w ten sposób jej odcień.

Gloss Tones to z kolei najnowszej generacji semi-permanentna koloryzacja, która zapewnia włosom długotrwały kolor i połysk aż do następnej wizyty. Żelowa konsystencja ułatwia nakładanie i jednocześnie poprawia strukturę włosa i jego rozczesywanie. Mieszamy w proporcji 1:1 z lotonem 2%, nakładamy, a po upływie 10 min spłukujemy jedynie wodą.

Trzy odcienie pianki Soft Color pomogą klientkom utrzymać piękny, chłodny blond w domu oraz zapewnią połysk włosom na co dzień.


Małgorzata Gołębiewska, instruktor Goldwell. Pasję do fryzjerstwa przekazała jej mama – także fryzjerka. Wspólnie z nią prowadzi salon Studio Fryzur B&M w Nasielsku. Współautorka szkolenia „Harmonia koloru”, które inspiruje, motywuje i uczy fryzjerów jak pracować z kolorem. Buduje wizerunek każdej klientki, która przekroczy próg jej salonu. Cieszy się wielkim zaufaniem gwiazd podczas pracy przy sesjach zdjęciowych, nagraniach i pokazach mody. Inspiracje czerpie ze świata mody i z tego, co aktualnie jest na topie, jednocześnie nie zapominając o klasycznych zasadach podczas pracy z włosami.
 

 


 


Komentarze

MilaPro
Artego NASZ
Montibello
Paul Mitchell
MilaPro VividColors
aa Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur