Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Marta Robak - innowacyjne technologie i produkty, źródłem nowatorskiej kreatywności.

data publikacji  2023-01-18  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Obecnie innowacje technologiczne rewolucjonizują niemalże każdą część życia ludzkiego, zarówno w aspekcie zawodowym jak i prywatnym. Coraz więcej nowoczesnych rozwiązań zaczyna wkraczać w różne sektory usług, w tym również do salonów fryzjerskich. 

W celu modernizacji i efektywniejszego zarządzania system pracy powstała aplikacja COLOR LAB. Dzięki niej możemy przede wszystkim tworzyć dowolne mieszanki farbujące używając własnej kreatywności i nowatorskich pomysłów. W moim Atelier mam już możliwość pracy z tym systemem posiadającym wiele ciekawych rozwiązań technicznych. COLOR LAB to aplikacja do zarządzania koloryzacjami połączona z wagą z wbudowaną funkcją Wi-fi, która łączy się z tabletem umieszczonym na statywie. Aby zapisać naszą mieszankę wystarczy zeskanować kod kreskowy farby i wycisnąć farbę do miski. Color Lab nie decyduje za fryzjera, co ma robić, natomiast pomaga liczyć ile potrzebujemy aktywatora do naszej mieszanki oraz podpowiada proporcje farby przy dorabianiu. System pozwala nam zmniejszać ilość gramową mieszanki, jeśli zrobiliśmy jej zbyt dużo. Po wykonanej usłudze wystarczy położyć miskę na wadze, aby przy następnej wizycie klientki wiedzieć ile poprzednio w rzeczywistości zużyliśmy farby. Jeśli potrzebujemy więcej farby możemy zwiększyć jej ilość, a Color Lab wszystko za nas przeliczy. Color Lab jest precyzyjny do 0,1 g, dzięki temu możemy precyzyjnie odmierzyć nawet pigmenty.

Aplikacja dostępna jest w trzech bardzo przyjaznych cenowo pakietach, które można również modyfikować po podpisaniu umowy.


1.
Pakiet podstawowy, w którym zapisujemy koloryzację przy użyciu czytnika kodów i bezprzewodowej wagi. Mamy także podgląd na dowolnym komputerze do precyzyjnej historii każdej koloryzacji. Optymalizację zużycia produktów wraz z wyszukiwaniem usług po zapisanym w systemie klientkach.

2. Pakiet, w którym dodatkowo mamy statystyki np.: system pokazuje zużycie produktów z podziałem na poszczególne kolory w całym salonie i dla każdego pracownika oddzielnie, w każdym z miesięcy. Możemy również liczyć koszt farby w oparciu o gramy dla każdej koloryzacji.

3. W najwyższym pakiecie mamy dostępny plan „Magazyn”, który pozwala nam prowadzić stany magazynowe. Dzięki temu składanie zamówień online do przedstawiciela handlowego, na podstawie tych danych zajmuje dosłownie kilka kliknięć. Gdy zamówienie zostanie dostarczone wystarczy poinformować o tym COLOR LAB - nie ma konieczności wprowadzania ręcznie każdego produktu.


W mojej opinii system jest doskonale dopracowany. Ma na uwadze komfort pracy fryzjerów oraz klientów podczas wizyty, a także możliwość zoptymalizowania świadczonych usług. Używając programu zapomnisz o ręcznym notowaniu mieszanek i stracie czasu. Powstała aplikacja COLOR LAB to udoskonalenie użyteczności systemów informatycznych wykorzystywanych w obsłudze i prowadzeniu salonów fryzjerskich, w oparciu o najnowsze możliwości technologiczne. Polecam serdecznie!
 


Marta Robak laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty roku w Mirror Awards - Canada. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych w czasopismach modowych oraz na pokazach mody. Odznaczona złotym i platynowym medalem im. Jana Kilińskiego za wybitne zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

 


 


Komentarze

Kaaral manniskan
Keune Jott
Pravana
Montibello
ab Moroccanoil
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur