Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Talent Green House 2022, czyli 2. edycja edukacyjnego konkursu fryzjerskiego Davines

data publikacji  2023-02-16  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Kilkaset zgłoszeń, 4 miesiące stażu edukacyjnego, a w finale Kasia Budzikowska-Kuraś z Jeleniej Góry z nagrodą People’s Choice – kolejna edycja programu Davines Talent Green House z silnym akcentem polskim. 

Czym wyróżnia się inicjatywa Davines na tle konkursów branżowych i jaką daje szansę uczestnikom?

Talent Green House to autorski program włoskiej marki Davines, która już po raz drugi zaprosiła do udziału stylistów z całego świata. Spośród setek zgłoszeń do kolejnego etapu zakwalifikowało się pięcioro uczestników z Polski, którzy wzięli udział w kilkumiesięcznym stażu edukacyjnym. Podczas niego uczyli się, co znaczy koncepcyjne podejście do tworzenia fryzury i jak stosować je w praktyce. W programie uwzględniono różnorodną tematykę – od umiejętności opracowywania moodboardów, przez naukę rysowania szkiców główek, na planowaniu komunikacji w mediach społecznościowych skończywszy.


Talent Green House to autorski program włoskiej marki Davines, która już po raz drugi zaprosiła do udziału stylistów z całego świata. Spośród setek zgłoszeń do kolejnego etapu zakwalifikowało się pięcioro uczestników z Polski, którzy wzięli udział w kilkumiesięcznym stażu edukacyjnym.

Każdy moduł wieńczył challenge, który oceniali międzynarodowi mentorzy Davines. W ścisłym finale znalazła się Trenerka marki Katarzyna Budzikowska-Kuraś z Salonu84 w Jeleniej Górze, nad którą opiekę merytoryczną sprawowała Kirsten Demant i Brian Suhr. Kasia zwyciężyła konkurs w ramach głosowania internetowego – jej praca finałowa zdobyła największą liczbę głosów fryzjerów z całego świata. 

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
AdrionTrade
Artego NASZ
Paul Mitchell
Kaaral manniskan
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur