Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

REWOLUCYJNE SZKOLENIE PERFEKCYJNYCH STRZYŻEŃ U SEBASTIANA CURYŁO

data publikacji  2022-09-16  komentarze  dodaj komentarz
REWOLUCYJNE SZKOLENIE PERFEKCYJNYCH STRZYŻEŃ U SEBASTIANA CURYŁO
zdjęcia hairtrendy

Archetyp Nieświadomości to innowacyjne szkolenie fryzjerskie, które zbuduje Twój warsztat pracy na nowo. Każdy etap Twojego rozwoju odbywa się pod okiem mistrza, Sebastiana Curyło.  

Nauczysz się kreacji, a nie odtwarzania schematów. Staniesz się pewnym swoich umiejętności stylistą fryzur i kreowania wizerunku. Twoje pomysły zyskają aprobatę klientów. Staniesz się bezkonkurencyjny/-a w swoim mieście. Twój biznes wejdzie na nowe tory. A my z pewnością spotkamy się ponownie na kolejnym szkoleniu.

Nie interesują nas levele. Szkolenie jest tak zaplanowane, żebyś zbudował/-a swoje umiejętności kreacji fryzur. Niezależnie na jakim etapie kariery jesteś. Nauczysz się anatomii, właściwych podziałów, odpowiedniego naprężenia, perfekcyjnych strzyżeń. Staniesz się kreatorem trendów i inspiracją dla innych.


Archetyp Nieświadomości to innowacyjne szkolenie fryzjerskie, które zbuduje Twój warsztat pracy na nowo. Każdy etap Twojego rozwoju odbywa się pod okiem mistrza, Sebastiana Curyło. Nauczysz się kreacji, a nie odtwarzania schematów. Staniesz się pewnym swoich umiejętności stylistą fryzur i kreowania wizerunku.

Na moich szkoleniach panuje niesamowita atmosfera. Na początku widzę niepewność, czasami zagubienie. Ale wiem że Ci ludzie przyjechali po coś. Sam przyjazd na szkolenie oznacza, że są zmotywowaniu. Działamy bardzo indywidualnie. Każdemu kursantowi poświęcam tyle czasu ile widzę, że potrzebuje. Nie robimy jednego strzyżenia, czasami ciśniemy do 4 rano, robimy po siedem strzyżeń.

W Archetypie Nieświadomości świetne jest to, że daje prawdziwe umiejętności kreacji. Ja zawsze pytam, czego potrzebujesz? I każdy kursant dostaje właściwą odpowiedź. Witam fryzjerów, ale żegnam prawdziwych kreatorów. 


„Jeżeli czujesz na sobie piętno oczekiwań, ciesz się.
Od przeciętnych nikt nic nie wymaga.”

Sebastian Curyło.


AKADEMIA CURYŁO

ARCHETYP NIEŚWIADOMOŚCI

2023 TARNÓW

13-17 LUTY
8-12 MAJ
10-14 LIPIEC
18-22 WRZESIEŃ
20-24 LISTOPAD

 


 


Komentarze

Keune Jott
Paul Mitchell
MilaPro
Davines
MilaPro VividColors
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur