Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Najlepsze urządzenia do stylizacji włosów - jakie wybrać?

data publikacji  2022-10-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jako fryzjer doskonale wiesz, że odpowiednie wyposażenie salonu fryzjerskiego jest podstawą jego późniejszego dobrego funkcjonowania. 

Suszarka, lokówka lub prostownica to urządzenia, które będą odpowiadać za część sukcesu Twojego salonu, dlatego przy ich wyborze, należy zawsze kierować się wydajnością oraz komfortem pracy, nie zapominając o estetyce. Z taką misją powstały wszystkie urządzenia marki Paul Mitchell, które zawsze na pierwszym miejscu stawiają fryzjerów oraz ich wygodę. Przedstawiamy produkty marki Paul Mitchell, które skradły serca fryzjerów na całym świecie!

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO STYLIZACJI WŁOSÓW – SUSZARKA

Suszarka do włosów jest podstawowym akcesorium fryzjerskim, od którego zaczynamy tworzenie każdej, nawet najbardziej wymyślnej fryzury. Bardzo istotną zaletą nowoczesnych, profesjonalnych suszarek jest ich zdolność do jonizacji powietrza. Nie wszystkie suszarki ją mają, a efektem braku jonizacji są puszące, naelektryzowane włosy, które ciężko ułożyć. Dlatego przy wyborze właśnie tego urządzenia, w pierwszej kolejności powinniśmy kierować się tą cechą.

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO STYLIZACJI WŁOSÓW – SUSZARKA Suszarka do włosów jest podstawowym akcesorium fryzjerskim, od którego zaczynamy tworzenie każdej, nawet najbardziej wymyślnej fryzury. Bardzo istotną zaletą nowoczesnych, profesjonalnych suszarek jest ich zdolność do jonizacji powietrza. Nie wszystkie suszarki ją mają, a efektem braku jonizacji są puszące, naelektryzowane włosy, które ciężko ułożyć. Dlatego przy wyborze właśnie tego urządzenia, w pierwszej kolejności powinniśmy kierować się tą cechą.

Idealnie w takim przypadku sprawdzi się suszarka Paul Mitchell NEURO Halo Touchscreen Dryer z systemem jonizującym. Ta rewolucyjna suszarka to przyszłość pielęgnacji i układania włosów. Jej opływowy kształt zapewnia wygodę podczas stylizacji, a innowacyjny, podświetlany i dotykowy wyświetlacz pozwala kontrolować ciepło, przepływ powietrza i ustawienia jonowe. Paul Mitchell NEURO Halo Touchscreen Dryer nie tylko ułatwi Ci pracę, ale również zagwarantuje spektakularne efekty.

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO STYLIZACJI WŁOSÓW – LOKÓWKA

Piękne, bujne oraz sprężyste loki to nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale również odpowiednie urządzenie. Jako fryzjer doskonale wiesz, że ten typ fryzury nigdy nie wychodzi z mody, dlatego zawsze musisz być odpowiednio przygotowany, by sprostać oczekiwaniom swoich klientek. Odpowiedzią na ten problem jest kątowa lokówka PAUL MITCHELL NEURO Angle - gwarancja nie tylko zjawiskowych efektów, ale również komfortu pracy. Dzięki 4. różnym pozycjom do wyboru, lokówka posiada regulowaną technologię, która pozwala ustawić urządzenie tak, by nie obciążać ramion i nadgarstków fryzjera. Dzięki tej lokówce, stworzysz niemal każdy typ loków, o jakim zamarzy Twoja klientka!

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO STYLIZACJI WŁOSÓW – LOKÓWKA Piękne, bujne oraz sprężyste loki to nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale również odpowiednie urządzenie. Jako fryzjer doskonale wiesz, że ten typ fryzury nigdy nie wychodzi z mody, dlatego zawsze musisz być odpowiednio przygotowany, by sprostać oczekiwaniom swoich klientek. Odpowiedzią na ten problem jest kątowa lokówka PAUL MITCHELL NEURO Angle - gwarancja nie tylko zjawiskowych efektów, ale również komfortu pracy. Dzięki 4. różnym pozycjom do wyboru, lokówka posiada regulowaną technologię, która pozwala ustawić urządzenie tak, by nie obciążać ramion i nadgarstków fryzjera. Dzięki tej lokówce, stworzysz niemal każdy typ loków, o jakim zamarzy Twoja klientka!

Jesteś fryzjerem, który uwielbia zmiany i lubi łączyć różne style? Wielofunkcyjna lokówka Paul Mitchell NEURO 3 in 1 Unclipped spełni Twoje oczekiwania! Nie dość, że pomaga stworzyć niezliczoną ilość fryzur to jeszcze składa się z 3 elementów, które możesz stosować wymiennie. Stworzone z tytanu IsoTherm wymienne cylindry czynią narzędzie wyjątkowo wszechstronnym, pozwalając na niezliczone możliwości stylizacji.

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW – PROSTOWNICA

Wygładzanie włosów za pomocą prostownicy – tak zwykle wykańczamy włosy zarówno w salonach, jak i klientki w swoich domach. Wszyscy jednak wiemy, że codzienne prostowanie włosów prowadzi do uszkodzenia łuski, matowienia wlosów itp. Jednak profesjonalne narzędzia fryzjerskie Paul Mitchell mają za zadanie zminimalizować uszkodzenia. Właśnie z taką myślą stworzono Paul Mitchell NEURO Smooth XL - innowacyjną, profesjonalną prostownicę, dzięki której stworzysz jedwabiście gładką fryzurę, a także fale. Najwyższej jakości tytanowa powłoka zapewnia doskonałe, szybkie rozprowadzanie ciepła. Gładka powierzchnia zapewnia stylizację włosów bez ich uszkodzenia.

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW – PROSTOWNICA Wygładzanie włosów za pomocą prostownicy – tak zwykle wykańczamy włosy zarówno w salonach, jak i klientki w swoich domach. Wszyscy jednak wiemy, że codzienne prostowanie włosów prowadzi do uszkodzenia łuski, matowienia wlosów itp. Jednak profesjonalne narzędzia fryzjerskie Paul Mitchell mają za zadanie zminimalizować uszkodzenia. Właśnie z taką myślą stworzono Paul Mitchell NEURO Smooth XL - innowacyjną, profesjonalną prostownicę, dzięki której stworzysz jedwabiście gładką fryzurę, a także fale. Najwyższej jakości tytanowa powłoka zapewnia doskonałe, szybkie rozprowadzanie ciepła. Gładka powierzchnia zapewnia stylizację włosów bez ich uszkodzenia.

Jeśli natomiast jesteś mobilnym fryzjerem i szukasz urządzenia, które sprosta Twoim oczekiwaniom to mamy na to odpowiedź – Paul Mitchell NEURO Unplugged. Bezprzewodowa prostownica do stylizacji włosów, która sprawi, że Twoja praca stanie się wygodniejsza. Bateria litowa umożliwia od 30 minut do 1 godziny stylizacji, w zależności od rodzaju włosów i ustawienia temperatury.

Dodatkowo należy dodać, że seria Paul Mitchell NEURO to precyzyjne narzędzia fryzjerskie do profesjonalnej stylizacji. Oryginalna budowa połączona z najnowszą technologią sprawia, że stylizacja jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystkie narzędzia NEURO produkowane są w najbardziej zaawansowanych technologicznie fabrykach, aby spełniać najwyższe standardy wykonania. Inteligentne mikroprocesory zapewniają optymalną wydajność, monitorując ciepło, aby zapewnić odpowiednią dawkę ciepła w czasie stylizacji włosów.  


 


Komentarze

HairToxx
Kaaral manniskan
Paul Mitchell
AdrionTrade
Montibello
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur