Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

RICH THERAPY. Luksusowy rytuał piękna

data publikacji  2022-10-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Poznaj siłę pielęgnacji Rich Therapy, której sercem jest złoto koloidalne i podaruj gościom swojego salonu chwilę błogiego relaksu.  

Rytuał Rich Therapy zainspirowany został kobiecym pięknem, którego synonimem są lśniące, zadbane i zdrowe włosy. Wprowadzając zabieg do swojego salonu zapewnisz włosom swoich klientek kompleksową odbudowę wzbogaconą odrobiną luksusu.  

Rytuał Rich Therapy to zabieg pielęgnacyjny, który zapewnia natychmiastową rekonstrukcję, odżywienie oraz trwały rezultat. Kuracja wyraźnie poprawia kondycję i wygląd włosów, przywracając odpowiedni poziom keratyny we włosach.

Odbudowuje mostki dwusiarczkowe, które często ulegają uszkodzeniom podczas zabiegów fryzjerskich (koloryzacja, dekoloryzacja, rozjaśnianie) oraz za skutek negatywnego działania czynników zewnętrznych (m.in. promieniowanie UV, bardzo wysoka lub bardzo niska temperatura). Skoncentrowana moc składników aktywnych sprawia, że włosy odzyskują witalność, stają się mocniejsze, elastyczne i gładkie, a skóra głowy zrewitalizowana i nawilżona.

KOMPLEKSOWA KURACJA ODBUDOWUJĄCA

Rytuał to 3 etapy, składające się z sekwencji relaksujących gestów, pozwalających na odprężenie w ulubionym salonie fryzjerskim.
Czas trwania: 40 minut

KOMPLEKSOWA KURACJA ODBUDOWUJĄCA Rytuał to 3 etapy, składające się z sekwencji relaksujących gestów, pozwalających na odprężenie w ulubionym salonie fryzjerskim. Czas trwania: 40 minut

ETAP I
OCZYSZCZENIE DWUETAPOWE MYCIE

1. Zwilż włosy, nanieś szampon Rich Therapy i wykonaj mycie wstępne, skupiając się na skórze głowy. Masuj kolistymi ruchami przez ok. 2 minuty i spłucz.

2. Następnie przystąp do mycia właściwego. Spień szampon i umyj włosy na całej długości. Pozostaw na ok. minutę, spłucz i osusz włosy ręcznikiem.

! Jeżeli włosy są ekstremalnie zniszczone i bardzo się plączą po myciu nałóż maskę Rich Therapy, pozostaw na ok. 5 min, ponownie spłucz włosy i osusz ręcznikiem.

ETAP II
REKONSTRUKCJA QUICK BOTOX

1. Połącz zawartość dwóch saszetek w (fluid+booster) w niemetalowej miseczce i mieszaj energicznie, aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

2. Rozczesz włosy, podziel je na sekcje i równomiernie rozprowadź pędzlem mieszankę na długości i końcach.

3. Dwie opcje do wyboru:
OPCJA I
Nałóż na głowę foliowy czepek, a następnie bawełniany turban.

OPCJA II
Umieść włosy pod sauna fryzjerską
W obu przypadkach odczekaj 15 minut.

4. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Pod koniec spłukiwania, polej końcówki chłodną wodą, aby uszczelnić łuski włosa.

ETAP III
NAWILŻENIE | OCHRONA | WZMOCNIENIE

1. Osuszone ręcznikiem włosy rozczesz i nałóż na całą długość wielofunkcyjną odżywkę 12w1, zabezpieczającą przed wysoką temperatura i uszkodzeniami. Przeczesz cienkim grzebieniem aby dokładnie rozprowadzić produkt na włosach.

2. Na końcówki nałóż fluid Rich Therapy, odczekaj 5 minut i wysusz dokładnie włosy chłodnym powietrzem suszarki.
Zabieg powinien być wykonywany średnio co 4-5 tygodniu.

W celu podtrzymania i przedłużenia trwałości efektów zalecane jest stosowanie produktów Rich Therapy w codziennej pielęgnacji domowej.

 


 


Komentarze

Keune Jott
ADJ Trading - JuliArt nasz
aab Moroccanoil
Davines
Kaaral manniskan
aa Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur