Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

RICH THERAPY. Niezwykła synergia 24-karatowego złota i płynnej keratyny.

data publikacji  2022-11-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Regeneracja i odbudowa – tego najczęściej potrzebują włosy klientów odwiedzających salony fryzjerskie.  

Warto postawić więc na produkty, które sprawią, że nawet ekstremalnie zniszczone pasma zaczną wyglądać zjawiskowo, a ich właścicielki zyskają +100 punktów do pewności siebie. Idealną propozycją, która kieruje w stronę piękna absolutnego jest nowa rekonstruująca gama pielęgnacyjna od Mila Professional, nadająca włosom młodzieńczego wyglądu.

Linia Rich Therapy zaprojektowana została, aby zapewnić wyjątkowo skuteczną pielęgnację regenerującą włosy i wprowadzić je w stan harmonii. Receptury bogate w idealnie współgrające ze sobą składniki aktywne zapewniają perfekcyjny wygląd, dzięki głębokiemu odżywieniu oraz wzmocnieniu i wygładzeniu włókien włosowych. Pasma stają się elastyczne i mniej się puszą, co podkreśla piękno ich naturalnej struktury i nadaje satynowy połysk.

Linia Rich Therapy zaprojektowana została, aby zapewnić wyjątkowo skuteczną pielęgnację regenerującą włosy i wprowadzić je w stan harmonii. Receptury bogate w idealnie współgrające ze sobą składniki aktywne zapewniają perfekcyjny wygląd, dzięki głębokiemu odżywieniu oraz wzmocnieniu i wygładzeniu włókien włosowych. Pasma stają się elastyczne i mniej się puszą, co podkreśla piękno ich naturalnej struktury i nadaje satynowy połysk.

Receptury wszystkich produktów Rich Therapy skrywają w sobie wyszukane połączenie złota koloidalnego i płynnej keratyny. Te dwa główne składniki zapewniają dogałębne odżywienie włosów i poprawę kondycji skóry głowy, a pielęgnacja nabiera luksusowego charakteru. Formuły Rich Therapy wspierają dodatkowo składniki nawilżające takie jak pantenol czy kwas hialuronowy oraz emolienty pochodzenia roślinnego, które wspomagają kompleksową odbudowę strukturę włosa.

ZŁOTO KOLOIDALNE – źródło młodości włosów i skóry głowy

Płynne złoto jest sercem linii Rich Theraphy. Koloidalne nanocząsteczki skutecznie wnikają w głąb włosa i jednocześnie maksymalizują działanie substancji odżywczych. Wspomagają wymianę jonową, co umożliwia przenikanie dobroczynnych mikroelementów. Złoto koloidalne gwarantuje gruntowne odżywienie oraz regenerację. Dzięki niemu włosy są wzmocnione, wygładzone i nawilżone.

Anti-aging
Złoto koloidalne wykazuje zdolność do symulacji skóry głowy. Pobudza produkcję naturalnie występujących w niej białek: kolagenu i elastyny. Przyspiesza to krążenie, co wspomaga zdrowy wzrost włosów. Ponad to następuje poprawa witalności włókien włosowych i spowolnienie procesu starzenia się skóry głowy.

Tarcza ochronna
Mikrocząsteczki złota chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (smog, promieniowanie UV). Zapobiegają też gromadzeniu się tzw. wolnych rodników, które są to niesparowanymi atomami, naruszającymi barierę ochronną, doprowadzającymi do matowienia oraz osłabienia włosów i skóry głowy. Złoto koloidalne tworzy swoistą tarczę ochronną, dzięki której pasma stają się odporne na uszkodzenia i elastyczne.

HYDROLIZOWANA KERATYNA – proteinowa odbudowa

To składnik aktywny, który łączy się z cząsteczkami naturalnej keratyny występującej we włosach, wypełniając mikrouszkodzenia w ich strukturze. Nadbudowuje się lekko na ich powierzchni, tworząc warstwę okluzyjną, zapobiegającą odparowywaniu wody z wewnątrz włosa.

Moc aminokwasów
Keratyna to składnik należący do grupy protein. Ma postać dużych cząsteczek, ale w procesie hydrolizy, czyli rozkładu białka, zostają one poddane przetworzeniu. Otrzymujemy wówczas keratynę o mniejszym ciężarze, ale o większym stopniu przyczepności do włosów. Hydrolizowana keratyna składa się w dużej mierze z aminokwasów siarkowych, głównie z cysteiny i metioniny, które dzięki tożsamej budowie molekularnej błyskawicznie wiążą się z naturalnymi białkami włosów, odbudowując wiązania dwusiarczków.

Składnik ten wnika głęboko w łuskę włosa, wypełniając lukę w jego budowie, co zapewnia niemal natychmiastowy efekt odbudowy. Dzięki keratynie włosy są odżywione, wzmocnione i dobrze nawilżone. Wyraźnie poprawia ona kondycję i wygląd pasm oraz sprawia, że mniej się puszą i elektryzują.

Efekty po zastosowaniu pielęgnacji Rich Therapy:

 • odnowa powierzchni włókien włosowych
 • odżywienie i wzmocnienie pasm
 • wygładzenie i satynowy połysk
 • nawilżenie i poprawa elastyczności
 • większa wytrzymałość na uszkodzenia
 • zniwelowane puszenie się włosów

Produkty Rich Therapy dedykowane są włosom:

 • wymagającym odbudowy
 • zniszczonym i osłabionym
 • matowym i szorstkim
 • pozbawionym blasku
 • ze skłonnością do puszenia
 • łamliwym i przesuszonym

Więcej informacji na: www.milapro.eu
Produkty RICH THERAPY dostępne są na platformie: www.falelokikoki.pl 


 


 


Komentarze

AdrionTrade
Davines
Chantal
Montibello
Keune Jott
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur