Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

EveryGreen - w zgodzie z naturą

data publikacji  2022-10-25  komentarze  dodaj komentarz
EveryGreen - w zgodzie z naturą
zdjęcia hairtrendy

Odkryj Everygreen, - linię produktów do każdego rodzaju włosów, zawierającą składniki z ROLNICTWA ORGANICZNEGO, w przystępnej cenie dla każdego. 

ZABIEG TRWAŁEJ ONDULACJI

Kuracja falująca oparta na chlorowodorku cysteaminy, którego struktura uwzględnia naturę włosów, nie uszkadzając ich Wave Everygreen łączy w sobie najwyższą jakość, niesamowity rezultat oraz szacunek do włosów i skóry głowy.

ZABIEG TRWAŁEJ ONDULACJI Kuracja falująca oparta na chlorowodorku cysteaminy, którego struktura uwzględnia naturę włosów, nie uszkadzając ich Wave Everygreen łączy w sobie najwyższą jakość, niesamowity rezultat oraz szacunek do włosów i skóry głowy.

Zabieg jest nieagresywny i całkowicie skuteczny.

 • hydrolizowany ryż i białka sojowe,
 • organiczny olej z granatów,
 • ekstrakt z jagód Goji,
 • bez amoniaku i kwasu tioglikolowego.

EVERYGREEN STYLIZACJA

Kompletna linia produktów gwarantująca niezwykłe efekty na włosach, nadając modny akcent każdej fryzurze. Naturalne utrwalenie i wykończenie: pasty, woski, pianki, lakiery bez gazu, spraye teksturujące, nabłyszczacze.

EVERYGREEN STYLIZACJA Kompletna linia produktów gwarantująca niezwykłe efekty na włosach, nadając modny akcent każdej fryzurze. Naturalne utrwalenie i wykończenie: pasty, woski, pianki, lakiery bez gazu, spraye teksturujące, nabłyszczacze.

EVERYGREEN KOLORYZACJA

Koloryzacja Everygreen to przede wszystkim naturalna i organiczna farba do włosów o pojemności 100ml. Niska zawartość amoniaku, bez silikonów, parabenów, alergenów.

Odpowiednia dla włosów najbardziej wrażliwych, alergików i kobiet w ciąży. Mieszanka organicznych olejów: Jojoba, Macadamia, Róży Rdzawej, Sezamu, Kokosa, Moreli i Granatu wzbogacona o Vegan Keratin Complex, pochodzący z białka ryżu i soi.

EVERYGREEN KOLORYZACJA Koloryzacja Everygreen to przede wszystkim naturalna i organiczna farba do włosów o pojemności 100ml. Niska zawartość amoniaku, bez silikonów, parabenów, alergenów.

Farba nadaje się również do wrażliwej skóry głowy, ponieważ zawiera obniżoną ilość amoniaku w porównaniu do zwykłych farb do włosów, jak również:

 • nie zawiera SILIKONU;
 • nie zawiera REZORYCYNY;
 • nie zawiera PARAFENYLENODIAMINY;
 • nie zawiera ALERGENÓW;
 • TESTOWANA NA OBECNOŚĆ NIKLU (NIKIEL < 0.0001%);
 • FORMUŁA WEGAŃSKA bez składników pochodzenia zwierzęcego.

FARBY EVERY GREEN TO PALETA 72 MODNYCH KOLORÓW:

FARBY EVERY GREEN TO PALETA 72 MODNYCH KOLORÓW:

 • 100% pokrycia siwych włosów,
 • naturalnie lśniące refleksy,
 • proporcja 1:1,
 • odżywcza kremowa baza.

Do farby przygotowane są aktywatory (oxydanty), które umożliwiają dobór odpowiedniej ich siły do koloru farby i kondycji włosów.

ROZJAŚNIACZE W 3 ODSŁONACH

Deco 9 low ammonia: przeznaczony do wszystkich technik rozjaśniania: pasemka, refleksy, balayage oraz rozjaśnianie globalne. Deco clay: do 7 tonów, idealnie nadaje się do częściowego rozjaśnienia techniką z wolnej ręki, dzięki konsystencji odpowiedniej do precyzyjnych zastosowań.

ROZJAŚNIACZE W 3 ODSŁONACH Deco 9 low ammonia: przeznaczony do wszystkich technik rozjaśniania: pasemka, refleksy, balayage oraz rozjaśnianie globalne. Deco clay: do 7 tonów, idealnie nadaje się do częściowego rozjaśnienia techniką z wolnej ręki, dzięki konsystencji odpowiedniej do precyzyjnych zastosowań.

Deco oil: rozjaśniacz w oleju do 5 tonów, bez amoniak i alergenów. Idealny do aplikacji na całą długość włosów oraz na skórę głowy. Może być również stosowany do ściągnięcia koloru, w połączeniu z rozjaśniaczem do 9 tonów pozwala położyć mieszankę na skórę głowy, zmniejsza moc rozjaśniania o 2 tony.

TONOWANIE

Tonery Lunar Shades działają wyłącznie na rozjaśnione włosy na poziomie 9/10. Można nakładać na całą głowę, a efekt pojawi się tylko na rozjaśnianej części włosów. Nie tonują włosów naturalnych i nie zmieniają naturalnego koloru.

TONOWANIE Tonery Lunar Shades działają wyłącznie na rozjaśnione włosy na poziomie 9/10. Można nakładać na całą głowę, a efekt pojawi się tylko na rozjaśnianej części włosów. Nie tonują włosów naturalnych i nie zmieniają naturalnego koloru.

PIELĘGNACJA Z EVERYGREEN
DEDYKOWANE SERIE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB NASZYCH WŁOSÓW.

Damaged Hair - do włosów zniszczonych, kruchych, łamliwych i osłabionych
Colored Hair - ochrona koloru włosów farbowanych
Dry Hair - nawilżenie włosów suchych i matowych
Antioxidant - do codziennego stosowania
Antifrizz - wygładzenie i dyscyplina
Curly Elasting - idealne rozwiązanie do kręconych włosów
Loss Control - przeciw wypadaniu
Rebalancing Sebum - przeciw przetłuszczaniu się
Antidandruff Puryfing - doskonała w walce z łupieżem
Botodeep - naturalny i organiczny BOTOX - seria wypełniająca do włosów zniszczonych i cienkich, pozbawionych objętości.

 


 


Komentarze

AdrionTrade
Paul Mitchell
Pravana
HairToxx
aa Goldwell
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur