Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Wywiad z Laureatką Konkursu Style Master 2014 - Anną Ptak

data publikacji  2014-08-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wywiad z mistrzem fryzjerstwa, Laureatką Międzynarodowego Konkursu Style Master 2014 i Zwyciężczynią jego krajowego etapu – Anną Ptak.

Witamy Pani Anno, składamy duże gratulacje, ponieważ jest to bardzo prestiżowy konkurs na najwyższym poziomie fryzjerstwa, czy łatwo było wygrać?

Anna Ptak: Dziękuję. Nie, wygrać nigdy nie jest łatwo, tak naprawdę to zupełnie się tego nie spodziewałam, poziom fryzjerstwa w Polsce jest bardzo wysoki, więc zawsze będzie ryzyko przegranej, ale taka praca bardzo mocno rozwija, kształtuje, więc myślę, że warto brać udział w konkursach.

Jak długo trwają przygotowania do takiego sukcesu?

AP: Tak naprawdę to około pół roku szuka się inspiracji, dobiera się stroje, tworzy wizję, przez głowę przebiega milion obrazów, a tak naprawdę, trzeba stworzyć trzy, a nie łatwo się zdecydować, kiedy głowa pełna pomysłów.

Co Panią zainspirowało, co było bodźcem dla uzyskanego efektu?

AP: Hm… trudno powiedzieć, ponieważ prace powstawały stopniowo i wiele zmian dokonywałam na bieżąco, we fryzurze dziennej – siatka z włosów zainspirowana była łańcuchami choinkowymi, a kształt i ilość dopasowywałam na bieżąco podczas pracy, zależało mi na naturalnym looku i nie chciałam, żeby włosy były sztywne, myślę że efekt końcowy był dla mnie zadowalający, druga praca look wieczorowy miała być czymś w rodzaju kwitnącego egzotycznego kwiatu, najwięcej radości dał mi look edytorial, wiedziałam, że jako ozdoby chcę użyć wsuwek, żeby uzyskać tą formę czesałam modelkę na leżąco, na twarz ponaklejałam lusterka, to moje ukochane zdjęcie.

Kto odpowiadał u Pani za makijaż?

AP: Za całkowity look odpowiadam sama, strój makijaż, nawet modelkę zrobiłam (śmiech) bo pracowałam z córką.

Córka jest modelką zawodowo?

AP: Nie, ale powoli dostaje propozycje od agencji ponieważ ma dobre parametry, robimy razem wiele sesji, i później jest odzew.

Pierwsze miejsce w Polsce do czegoś zobowiązuje co dalej?

AP: Dalej się tak rozochociłam że stworzyłam na podstawie zdjęć do konkursu cała kolekcję ''ILLUSION'' i myślę, że to jest to, co chciałabym robić, radość tworzenia powoduje u mnie stan euforii.

Dziękujemy Pani Anno i życzymy dalszych sukcesów.


Materiały prasowe NOMENO – wyłącznego dystrybutora marki REVLON Professional, www.nomeno.pl, www.facebook.com/Revlon.Professional.Polska

Zdjęcia: Studio Edith i Quattro Studio

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
Artego NASZ
MilaPro
Keune Jott
MilaPro VividColors
AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur