Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Joanna Werner. O włosach i trendach na sezon jesienno-zimowy

data publikacji  2022-09-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Tegoroczne pokazy mody najsłynniejszych projektantów, takich jak Chanel, Giorgio Armani czy Dior oraz instagramowe konta influencerek wyznaczają nam bardzo ciekawy przekrój modnych cięć i uczesań. 

Przede wszystkim wciąż utrzymuje się trend zapoczątkowany poprzedniej jesieni, czyli zdrowe, zadbane włosy. To jest jakby baza wyjściowa przy każdej fryzurze. W nadchodzącej jesieni i zimie włosy „czesane wiatrem”, ustąpią bardziej okiełznanym fryzurom. Stawiać będziemy zatem na bardzo fachowe cięcie, które ułatwi nam stylizację w domu i przede wszystkim będzie wygodne w codziennym życiu. Bob to jedna z fryzur, która króluje od lat w różnych odsłonach więc nie mogło zabraknąć go i tym razem. Klasyczny, gładki, bardziej messy czy mocno cieniowany w stylu lat 90’ - wszystko zależy od tego, który kształt pasuję do naszej urody - ale to już pozostawmy wirtuozom fryzjerstwa.

Kolejnym trendem jesienno-zimowym będzie soft shaga, najmodniejsze cięcie włosów kręconych w stylu lat 70’. Ta fryzura wymaga nie tylko fachowego cięcia, ale również odpowiedniego produktu, który wydobędzie i zdefiniuje kręcone włosy. Rówenież rockowe, frywolne cięcie z lat 80’ znajdzie swoje miejsce - wolf cut możemy zaobserwować między innymi u Billie Eilish. To stylizacja dla wszystkich osób z włosami falowanymi, którym zależy na szybkiej stylizacji i nieoczywistym kształcie.


Joanna Werner. O włosach i trendach na sezon jesienno-zimowy

Tak jak w poprzednich sezonach, powracają również grzywki w różnych wariantach. Tą jesienią królować będzie lekka, delikatnie przydługa, cieniowana grzywka. Zdecydowanie stawiamy na jej naturalność, dlatego nie modelujemy jej na szczotce. Idealnie będzie komponować się z lekko kręconymi włosami. Warto zwrócić uwagę na prostotę w upięciach sezonu jesień/zima, będą to minimalistyczne końskie ogony idealne na każdą okazję.

W kwestii koloryzacji stawiamy na naturalność, co nie oznacza, że wracamy do swojego naturalnego koloru, gdyż większość z nas twierdzi że są one mysie i nijakie. Chodzi o twarzowy look bez skomplikowanych technik koloryzacji. W mediach społecznościowych już możemy zauważyć intensywne brązy z subtelnymi rozświetleniami przy twarzy maksymalnie o jeden ton. Odchodzimy od ognistych miedzi na rzecz cynamonowych odcieni. Zauważalne stają się tez zmiany w odcieniach blond, gdyż coraz częściej moje klientki proszą o odcienie bardziej piaskowe, ciepłe więc myślę, że zakończy się też etap chłodnych, lodowych blondów.


Joanna Werner w zawodzie fryzjera pracuje od 2008 roku, a jako Edukator marki JOICO od 2018 roku. Zdobywała doświadczenie u boku świetnych stylistów, brała udział w przygotowywaniu modelek do fashion weeków, a także organizowała własne sesje zdjęciowe. Świetnie czuje się w koloryzacjach blond, strzyżeniach damskich oraz awangardowych upięciach. 

 


 


Komentarze

aa Goldwell
Davines
Artego NASZ
AdrionTrade
Kaaral manniskan
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur