Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

WYGŁADZENIE I BLASK w 20 sekund!

data publikacji  2022-08-19  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Lamellar Water od Mila Professional to innowacyjny produkt, z którym pielęgnacja włosów nabiera zupełnie nowego wymiaru. Produkt zapewnia wygładzenie i zniewalający połysk w ekspresowym tempie. 

Dzięki temu styliści mogą zaproponować każdemu Klientowi dodatkowy zabieg pielęgnacyjny bez konieczności przedłużania wizyty salonie fryzjerskim. Błyskawiczna, 20-sekundowa kuracja wodą lamelarną odnawia i wygładza powierzchnię włókien włosowych, przywracając blask i nadając lekkość. Dedykowana jest włosom średnio i wysokoporowatym, które są zniszczone, osłabione i matowe oraz mają tendencję do puszenia się i elektryzowania.

Lamellar Technology

Formuła produktu, oparta na Technologii Lamelarnej IQ, redukuje nierówności, poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia.


Lamellar Technology Formuła produktu, oparta na Technologii Lamelarnej IQ, redukuje nierówności, poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia.

Woda lamelarna to przeźroczysty płyn, który natychmiast przenika przez osłonkę włosa. Jej receptura łączy w sobie glikol z substancjami nawilżającymi i proteinami. Glikol jest nośnikiem składników aktywnych i ułatwia ich wnikanie w strukturę włosa, a na jego powierzchni tworzy warstwę okluzyjną, błyskawicznie otulając pasma, bez obciążenia.

Błyskawiczny efekt

Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wstarczy rozprowadzić ją na długości i końcach, odczekać kilka sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji, preparat spłukuje się bardzo łatwo i szybko, a włosy są lekkie i perfekcyjnie się układają.

Natychmiast po zastosowaniu, dostrzegamy zmianę struktury włosów. Pasma stają płynne w ruchu, jedwabiście gładkie, błyszczące i lepiej odbijają światło, co nadaje efekt tafli wody. Dzięki zawartym w składzie humektantom włosy są nawilżone, sypkie i miękkie w dotyku. Zabieg poprawia również elastyczność włosów i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia. 

Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wstarczy rozprowadzić ją na długości i końcach, odczekać kilka sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji, preparat spłukuje się bardzo łatwo i szybko, a włosy są lekkie i perfekcyjnie się układają.

 


 


Komentarze

Chantal
Pravana
AdrionTrade
Davines
ADJ Trading - JuliArt nasz
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur