Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

IQ Color Przyszłość Koloryzacji

data publikacji  2022-07-20  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Inteligentna i szybka koloryzacja IQ Color od Mila Professional podbija serca fryzjerów i zaskakuje swoją skutecznością. Wszystko to dzięki innowacyjnej recepturze opartej o Technologię Lamelarną, która skraca proces koloryzacji do 10 minut oraz zapewnia równomierny i trwały odcień włosów bez konieczności wykonywania repigmentacji.  

Od wprowadzenia na rynek minęło zaledwie kilkanaście tygodni, a koloryzacja IQ Color ma już potężne grono fanów. IQ to nowatorskie, wegańskie produkty, dzięki którym wizytę w salonie fryzjerskim skracamy o połowę, a styliści i ich klienci zyskują coś, czego nie da się kupić – czas!

Ta permanentna koloryzacja zapewnia naturalny efekt, doskonałe krycie nawet najbardziej uporczywych siwych włosów oraz trwały i intensywny kolor. Przeznaczona jest do włosów na poziomie jasności od 2. do 9, dlatego idealnie sprawdzi się u blondynek i brunetek, a także u miłośniczek bardziej intensywnych odcieni – rudości i czerwieni. Dzięki IQ Color możemy nie tylko odświeżyć kolor, ale również przyciemnić lub rozjaśnić włosy nawet o 3 tony.

„Formuła farb IQ Color I zastosowana Technologia Lamelarna sprawiają, że w wielu przypadkach możemy zrezygnować z repigmentacji. Oszczędzamy w ten sposób kolejne cenne minuty, a proces koloryzacji staje się prostszy i szybszy”

„Formuła farb IQ Color I zastosowana Technologia Lamelarna sprawiają, że w wielu przypadkach możemy zrezygnować z repigmentacji. Oszczędzamy w ten sposób kolejne cenne minuty, a proces koloryzacji staje się prostszy i szybszy”

Moc składników aktywnych

Koloryzacja IQ Color jest nie tylko szybka i precyzyjna. Sprawia, że włosy na długo pozostają odżywione, lśniące i nawilżone, dzięki doskonale dobranym składnikom aktywnym zawartym
w produktach.

  • Agi brunatne – wpływają na odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie włosów. Mają właściwości regenerujące i odżywiające a pasma stają się miękkie i pełne blasku.
  • Bisabolol – to w 100% składnik pochodzenia naturalnego pozyskiwany z brazylijskiego drzewa Candeia. Działa łagodząco i zapobiega powstawaniu podrażnień podczas koloryzacji. Wykazuje właściwości regenerujące i zwiększa zdolność przenikania innych składników aktywnych zawartych w kosmetykach.
  • Ekstrakt z rumianku – znany jest z właściwości nawilżających i regenerujących. Uelastycznia włosy i nadaje im połysk i zdrowy wygląd.
  • Filtr UV – chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, co wpływa na przedłużenie trwałości koloru włosów farbowanych. Zabezpiecza również przed degradacją keratynowej osłonki włosa oraz przed utlenianiem się lipidów spajających łuski osłonki.


Kolory inspirowane naturą Klasyczna paleta 15 odcieni IQ Color pozwala wykreować koloryzacje, które zachwycają. Inspiracją do jej stworzenia była nieodkryta kraina ognia i lodu – Islandia. Ten pełen kontrastów krajobraz kojarzy się ze zróżnicowaną przyrodą i dominującym wiatrem. Pogoda nieustannie i w ekspresowym tempie zmienia oblicze krajobrazu i wizerunek otaczającej natury, co jest swoistą analogią do nowoczesnego systemu ekspresowej koloryzacji w naturalnych odcieniach.

Kolory inspirowane naturą

Klasyczna paleta 15 odcieni IQ Color pozwala wykreować koloryzacje, które zachwycają. Inspiracją do jej stworzenia była nieodkryta kraina ognia i lodu – Islandia. Ten pełen kontrastów krajobraz kojarzy się ze zróżnicowaną przyrodą i dominującym wiatrem. Pogoda nieustannie i w ekspresowym tempie zmienia oblicze krajobrazu i wizerunek otaczającej natury, co jest swoistą analogią do nowoczesnego systemu ekspresowej koloryzacji w naturalnych odcieniach. Monumentalne skały symbolizują trwałość, a wszechobecny silnie dmący wiatr szybkość.

Moc żywiołów skryta w tubkach to połączenie inspirujących popieli, delikatnych blondów, naturalnych brązów i płomienistych rudości, które dają fryzjerom szerokie możliwości do tworzenia zjawiskowych odcieni w zaledwie 10 minut.

Koloryzacja bez repigmentacji Bardzo ważnym elementem w pracy z farbami IQ Color jest fakt, że w wielu przypadkach nie musimy wykonywać zabiegu repigmentacji i możemy oszczędzić kolejne cenne minuty. To zasługa inteligentnej formuły – ilość pigmentów w farbach dopasowuje się do odcienia włosów, a kolory są samoistnie neutralizowane. Duży wpływ na skuteczność ma także Technologia Lamelarna IQ, wpływająca na precyzyjne i błyskawiczne osadzanie się pigmentów wewnątrz kory włosa – mówi Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywmy marki Mila Pro.

 


 


Komentarze

aa AaW Targi Look
Paul Mitchell
Pravana
MilaPro
Kaaral manniskan
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur