Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Goldwell wprowadza nowości produktowe w segmencie pielęgnacji

data publikacji  2022-07-15  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Dualsenses, numer jeden wśród produktów do ochrony koloru od Goldwell, to doskonała kompleksowa pielęgnacja dla każdego koloru włosów. Składa się z 13 serii odpowiadających na wszystkie potrzeby włosów. 

Dualsenses oferuje szeroką gamę produktów, które pielęgnują kolor, utrzymują połysk, zmniejszają wypłukiwanie lub neutralizują niechciane żółte odcienie.Teraz seria rozszerzyła się o 4 nowe produkty: srebrzystą odżywkę neutralizującą, 60-sekundową srebrzystą kurację neutralizującą, balsam odbudowująco-nabłyszczający i szampony koloryzujące Color Revive.

TECHNOLOGIA DLA BŁYSZCZĄCEGO EFEKTU

O globalnym sukcesie serii Dualsenses (ponad 70 000 stylistów na świecie używa i rekomenduje Dualsenses) decyduje także jej unikalna technologia, na którą składają się:

 • Luminescine, która zapewnia wspaniały blask koloru, przemienia niewidzialne światło ultrafioletowe (UV) w widoczne światło dla zapewnienia niezwykłej promienistości koloru.

Luminescine, która zapewnia wspaniały blask koloru, przemienia niewidzialne światło ultrafioletowe (UV) w widoczne światło dla zapewnienia niezwykłej promienistości koloru.


 • FadeStopFormula, która minimalizuje blaknięcie koloru podczas każdego użycia.

FadeStopFormula, która minimalizuje blaknięcie koloru podczas każdego użycia.


 • microPROtec complex, dzięki której niezbędne składniki odżywcze są rozprowadzane szybko i dokładnie dla natychmiastowego efektu, który można zobaczyć i poczuć.

microPROtec complex, dzięki której niezbędne składniki odżywcze są rozprowadzane szybko i dokładnie dla natychmiastowego efektu, który można zobaczyć i poczuć.


Segment Silver

Segment Silver przeznaczony jest do siwych włosów lub chłodnych blondów. Doskonale pielęgnuje oraz zapobiega żółceniu zimnych blondów. Rozszerzył się o srebrzystą odżywkę neutralizującą i 60-sekundową srebrzystą kurację neutralizującą.

Segment Silver Segment Silver przeznaczony jest do siwych włosów lub chłodnych blondów. Doskonale pielęgnuje oraz zapobiega żółceniu zimnych blondów. Rozszerzył się o srebrzystą odżywkę neutralizującą i 60-sekundową srebrzystą kurację neutralizującą.

DUALSENSES SILVER SREBRZYSTA ODŻYWKA NEUTRALIZUJĄCA

 • Natychmiast rozplątuje włosy
 • Neutralizuje niepożądane żółte odcienie
 • Uszlachetnia chłodny efekt

200 ml

DUALSENSES SILVER 60-SEK. SREBRZYSTA KURACJA NEUTRALIZUJĄCA

 • Natychmiast regeneruje włosy aż do 100% w 60 sekund
 • Neutralizuje niepożądane żółte odcienie
 • Uszlachetnia chłodny efekt

200, 500 ml


Segment Color

Włosy koloryzowane to często włosy po przejściach, które wymagają wyjątkowej pielęgnacji. Mocne i bardzo pielęgnacyjne produkty nierzadko obciążają włosy, ale nie nowy hit z linii Color. Balsam odbudowująco-nabłyszczający to idealne rozwiązanie dla włosów matowych i zniszczonych – nadaje blask, odbudowuje włosy i redukuje rozdwojone końcówki, a przy tym nie obciąża włosów oraz posiada filtr UV. Prawdziwy bestseller pielęgnacyjny i to bez konieczności spłukiwania!

Segment Color Włosy koloryzowane to często włosy po przejściach, które wymagają wyjątkowej pielęgnacji. Mocne i bardzo pielęgnacyjne produkty nierzadko obciążają włosy, ale nie nowy hit z linii Color. Balsam odbudowująco-nabłyszczający to idealne rozwiązanie dla włosów matowych i zniszczonych – nadaje blask, odbudowuje włosy i redukuje rozdwojone końcówki, a przy tym nie obciąża włosów oraz posiada filtr UV. Prawdziwy bestseller pielęgnacyjny i to bez konieczności spłukiwania!

DUALSENSES COLOR BALSAM ODBUDOWUJĄCO-NABŁYSZCZAJĄCY

 • Doskonały, uniwersalny produkt dający natychmiastowe efekty
 • Zapewnia wyjątkowy blask koloru
 • Wspiera strukturę wiązań białkowych
 • Redukuje rozdwojone końcówki aż do 99%
 • Chroni przed zanieczyszczeniami środowiska
 • Skutecznie chroni kolor przed promieniowaniem UV

75 ml


Segment Color Revive

Seria Color Revive dedykowana odświeżeniu i ożywieniu koloru zyskała nową część – szampony koloryzujące, a istniejący segment odżywek koloryzujących został uzupełniony o 2 nowe odcienie: miedź i neutralny brąz. Kolory te dołączyły do 8 dotychczasowych odcieni: lodowego blondu, jasnego chłodnego blondu, ciepłego brązu, chłodnego brązu, ciepłej czerwieni, chłodnej czerwieni, jasnego ciepłego blondu i ciemnego złotego blondu.

Zupełnie nowe szampony koloryzujące przeznaczone są do codziennej pielęgnacji włosów koloryzowanych. Występują w czterech odcieniach: miedź, chłodny brąz, chłodny blond i chłodna czerwień. Produkty delikatnie uzupełniają pigmenty podczas mycia włosów.

Segment Color Revive Seria Color Revive dedykowana odświeżeniu i ożywieniu koloru zyskała nową część – szampony koloryzujące, a istniejący segment odżywek koloryzujących został uzupełniony o 2 nowe odcienie: miedź i neutralny brąz. Kolory te dołączyły do 8 dotychczasowych odcieni: lodowego blondu, jasnego chłodnego blondu, ciepłego brązu, chłodnego brązu, ciepłej czerwieni, chłodnej czerwieni, jasnego ciepłego blondu i ciemnego złotego blondu.

COLOR REVIVE SZAMPONY KOLORYZUJĄCE

 • Odświeżają lub wzmacniają kolor włosów
 • Wzbogacone o microPROtec complex i Luminescine do każdego typu włosów

250 ml

COLOR REVIVE ODŻYWKI KOLORYZUJĄCE

 • Odświeżają lub intensyfikują kolor, przy jednoczesnym odżywieniu włosów
 • Wzbogacone o microPROtec complex i Luminescine do każdego typu włosów

200 ml


Nowości z segmentu pielęgnacyjnego Dualsenses zadebiutowały
w salonach Goldwell w maju 2022.

Szczegółowych informacji szukaj na stronie internetowej Goldwell i na portalach społecznościowych marki.
www.goldwell.pl | www.facebook.com/GOLDWELLPolska | www.instagram.com/goldwellpolska
 


 


Komentarze

Paul Mitchell
Montibello
Pravana
Kaaral manniskan
AdrionTrade
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur