Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

PRIME PRO EXTREME - Brazylijskie produkty keratynowe do profesjonalnej pielęgnacji włosów

data publikacji  2022-08-31  komentarze  dodaj komentarz
PRIME PRO EXTREME - Brazylijskie produkty keratynowe do profesjonalnej pielęgnacji włosów
zdjęcia hairtrendy

Międzynarodowa marka która globalną siedzibę ma w Brazylii w przemysłowym stanie Sao Paulo, a ich spółki i partnerzy są na całym świecie. Marka Prime Pro jest pionierem, który zyskał uznanie na światowym rynku za swoją flagową linię produktów Bio Tanix Extreme. 

To kosmetyki na bazie kwasu garbnikowego, opracowane w celu tymczasowego wygładzenia i wyrównania pasm włosów. Wygodna aplikacja, zapewniająca profesjonalistom większe bezpieczeństwo i zysk, a Klientom dobre samopoczucie i zadowolenie. Dzięki nowej technologii Bio Tanix Extreme Prime Pro w zawrotnym tempie rozwija się na rynkach zakazanych dla formladehydu, takich jak Europa i Kanada, a także stanowi bezpieczną alternatywę dla zdrowia kosmetologów na całym świecie.

PRIME PRO EXTREME
THERMAL

- Nowy system wygładzający

Linia Thermal Professional brazylijskie keratynowe prostowanie w trzech krokach:

 • Krok 1 - Szampon Oczyszczający o ph 8.5
 • Krok 2 - Keratyna Anti-frizz
 • Krok 3 - Fluid Termiczny

Opracowana z myślą o niesfornych, zbuntowanych, kręconych i puszących się włosach, osłabionych przez zabiegi chemiczne i naturalne zużycie lub przedwczesne starzenie się, z powodu braku niezbędnych składników odżywczych.

Linia Thermal Professional brazylijskie keratynowe prostowanie w trzech krokach: Krok 1 - Szampon Oczyszczający o ph 8.5 Krok 2 - Keratyna Anti-frizz Krok 3 - Fluid Termiczny Opracowana z myślą o niesfornych, zbuntowanych, kręconych i puszących się włosach, osłabionych przez zabiegi chemiczne i naturalne zużycie lub przedwczesne starzenie się, z powodu braku niezbędnych składników odżywczych.


Produkt doskonale dyscyplinuje włosy i gwarantuje maksymalny efekt zredukowania objętości. Oprócz 100% efektu wygładzenia zapewnia również ochronę termiczną. Połączenie zasobów rekonstrukcyjnych sprawia, że włosy są bardziej sprężyste poprzez wewnętrzną regenerację w korze włosa. Rezultatem są wyraźnie zregenerowane, całkowicie zdyscyplinowane, lśniące, miękkie, jedwabiste i pozbawione niesfornych kosmyków włosy. Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.


Dedykowana pielęgnacja domowa - Linia Thermal Home Care: szampon 300ml i maska 300ml. Została opracowana w celu przedłużenia efektu prostych i gładkich włosów po zabiegu wykonanym w salonie. Chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Świetnie nadaje się do włosów poddanych obróbce chemicznej. Nadaje jedwabistość i intensywny połysk, pozostawiając włosy piękne i gładkie.


PRIME PRO EXTREME
BIO TANIX

- Nowy system wygładzenia: Nanoplastia – Bioplastia

Dzięki nowej formule FORCE-PLASTIA, linia BIO TANIX EXTREME wygładza nawet najbardziej niesforne włosy, zmniejsza objętość i eliminuje puszenie podczas jednej aplikacji nie powodując żółknięcia i utraty koloru na włosach farbowanych oraz rozjaśnianych.

 • Krok 1 - Szampon Proteinowy Oczyszczający o ph 5.5
 • Krok 2 - Reducer Complex Anti Frizz
 • Krok 3 - Maska Uszczelniająca Protein Repair

● Składniki aktywne: Kwas hialuronowy, Kwas mlekowy, Kwas taninowy.
● Linia całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży
● Efekt utrzymuje się nawet do 8 miesięcy
● Zestaw zmywalny od razu w dniu zabiegu.
● Przeznaczony do włosów puszystych, niesfornych, kręconych i falowanych.

Nowa formuła zawiera niezbędne składniki do pełnego procesu wygładzania i całkowicie bezpiecznego odżywienia. Pożegnaj się z agresywnymi i szkodliwymi chemikaliami.


PRIME PRO EXTREME BIO TANIX - Nowy system wygładzenia: Nanoplastia – Bioplastia


Dzięki BIO TANIX EXTREME włosy zyskują bardziej naturalny wygląd, intensywny połysk, pozostają zdrowe i wolne od codziennych stylizacji.

Dedykowana pielęgnacja domowa: Linia Bio Tanix Home Care specjalnie opracowana w celu przedłużenia efektu gładkich włosów po zabiegu nanoplastii. Odżywia i nawilża włosy zniszczone przez zabiegi chemiczne, dając piękny połysk, dyscyplinując włosy i skutecznie przeciwdziałając puszeniu się fryzury.


PRIME PRO EXTREME
PROFIT PLEX

- bloker uszkodzeń, pełna rekonstrukcja kapilarna

System Plex - nadanie włóknom kapilarnym włosów sprężystości, zapewniającej jednocześnie ich integralność. Profit Plex opiera się na głównych aminokwasach syntezy kolagenu. Dzięki doskonałej technologii Aminoplex opracowaliśmy strukturę włosów w postaci płynnej. Kiedy Profit Plex łączy się już istniejącymi łańcuchami keratynowymi we włosach, pozwala uniknąć uszkodzeń spowodowanych procesami chemicznymi. Idealnie nadaje się do zmieszania podczas rozjaśniania i innych procesów chemicznych.

PRIME PRO EXTREME PROFIT PLEX - bloker uszkodzeń, pełna rekonstrukcja kapilarna


PRIME PRO EXTREME
BOTOX VOLUME REDUCER

- Proteinowa naprawa, redukcja objętości

Specjalnie opracowany w celu naprawy włókna włosów i zmniejszenia objętości. Jest to produkt wzbogacony o kompleks składników odżywczych, aminokwasów i mieszankę 7 olejków królewskich, które powodują naturalną zmianę włókien. Działa poprzez wypełnienie włókien substytutem masy co pozwala na całkowite odzyskanie zniszczonych włosów, działając tam, gdzie włosy najbardziej wymagają pielęgnacji, tworząc warstwę ochronną, blokując wilgoć i uszczelniając pasma. Innowacyjny zabieg ułatwiający pracę profesjonalnym fryzjerom.

PRIME PRO EXTREME BOTOX VOLUME REDUCER - Proteinowa naprawa, redukcja objętości

PROTEINOWA NAPRAWA to kompleksowy zabieg dla wszystkich rodzajów włosów. Rezultatem są miękkie, pełne blasku, zdrowe i nawilżone włosy na długo. Działa w zaledwie 30 minut.

 • Rekonstrukcja
 • Zmniejszona objętość
 • Ochrona
 • Spowolnione starzenie
 • Naturalny wygląd
 • Uzupełnienie lipidów

 


 


Komentarze

MilaPro VividColors
Kaaral manniskan
Paul Mitchell
ab Moroccanoil
b AdrionTrade
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur