Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Davines SU - gdy słońce na horyzoncie

data publikacji  2022-08-22  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Przed ekspozycją słoneczną i po. Do ochrony włosów i całego ciała. O różnych formułach: żelu, mleczka, kremu. SU – linia do słonecznej pielęgnacji od Davines. 

Przyszło lato, a wraz z nim słońce i wyczekany wypoczynek. Niezależnie od wyboru wakacyjnej destynacji, do walizki warto spakować kosmetyki, które umożliwią bezpieczny odpoczynek. Promienie słoneczne i słona, chlorowana woda stanowią zagrożenie nie tylko dla skóry, ale także włosów. Wypłukują kolor kosmetyczny, wysuszają, pozbawiają naturalnego blasku i miękkości. Jakie produkty przydadzą się podczas urlopu?

SU/Hair & Body Wash

Płyn do mycia. Delikatnie oczyszcza włosy i ciało po ekspozycji na słońce dzięki mieszance delikatnych środków powierzchniowo czynnych.

SU/Hair & Body Wash Płyn do mycia. Delikatnie oczyszcza włosy i ciało po ekspozycji na słońce dzięki mieszance delikatnych środków powierzchniowo czynnych.


SU/Hair Mask

Kompleksowa kuracja anti-aging do włosów zniszczonych słońcem. Nadaje im miękkość, nawilża i zapewnia połysk.

SU/Hair Mask Kompleksowa kuracja anti-aging do włosów zniszczonych słońcem. Nadaje im miękkość, nawilża i zapewnia połysk.


SU/Hair Milk

Mleczko bez spłukiwania, idealne zarówno podczas, jak i po ekspozycji na słońce. Zawarte
w nim filtry ochronne utrzymują zwartą strukturę włosów. Lekka konsystencja nadaje włosom miękkość, nie obciążając ich.

SU/Hair Milk Mleczko bez spłukiwania, idealne zarówno podczas, jak i po ekspozycji na słońce. Zawarte w nim filtry ochronne utrzymują zwartą strukturę włosów. Lekka konsystencja nadaje włosom miękkość, nie obciążając ich.


SU/Tan Maximizer

Łagodny krem, który przygotowuje skórę do opalania. W naturalny sposób intensyfikuje i przyspiesza proces pigmentacji skóry. Wzbogacony olejkiem arganowym zawierającym witaminy E i A.

SU/Tan Maximizer Łagodny krem, który przygotowuje skórę do opalania. W naturalny sposób intensyfikuje i przyspiesza proces pigmentacji skóry. Wzbogacony olejkiem arganowym zawierającym witaminy E i A.


SU/Aftersun

Kremowy żel do stosowania po opalaniu. Zawiera aloes, bogaty w minerały i substancje o działaniu łagodzącym, które wraz z olejkiem arganowym zapewniają nawilżenie i odżywienie.

SU/Aftersun Kremowy żel do stosowania po opalaniu. Zawiera aloes, bogaty w minerały i substancje o działaniu łagodzącym, które wraz z olejkiem arganowym zapewniają nawilżenie i odżywienie.


SU dla ochrony bioróżnorodności

Pozbawione siarczanów i parabenów formuły zawierają składnik aktywny – ekstrakt z pomarańczy Myrtifolii Chinotto. Pochodzi ona z gospodarstwa Pana Parodi we włoskiej Ligurii. Davines uczestniczy w projekcie Slow Food, by chronić gatunki roślin zagrożone wyginięciem. Kosmetyki SU to bogactwo komponentów pochodzenia naturalnego i szybko ulegających biodegradacji. 

 


 


Komentarze

ADJ Trading - JuliArt nasz
aab Moroccanoil
Keune Jott
Kaaral manniskan
AdrionTrade
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur