Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

TARGI LOOK & beautyVISION 2022 - SPOTKANIE EKSPERTÓW

data publikacji  2022-04-01  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Pełen pakiet wiedzy, inspiracji i pokazów dostępny na wyciągnięcie ręki podczas wyjątkowego weekendu dla branży beauty. Światowe trendy, flagowe marki i atrakcyjny program wydarzeń staną się połączeniem edukacji i przyjemności, zapewniając możliwość rozwoju uczestnikom wydarzenia. 

Trwają przygotowania do majowej edycji targów fryzjerskich i kosmetycznych przeznaczonych dla profesjonalistów. Każdego roku na rynku beauty debiutują nowe trendy, produkty, metody i narzędzia wykorzystywane w kosmetyce oraz fryzjerstwie. Już za kilka miesięcy Poznań stanie się stolicą piękna, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń, a także nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Targi LOOK & beautyVISION to miejsce spotkań dla ekspertów związanych z tematyką piękna i pielęgnacji urody. To tutaj podczas każdej edycji, marki wiodące prym na polskim oraz zagranicznym rynku prezentują swoje najnowsze produkty i usługi, przedstawiają obowiązujące trendy, dzielą się wiedzą i doświadczeniami, biorą udział w warsztatach oraz nawiązują nowe kontakty. Wyjątkowa formuła wydarzenia łączy biznes i atrakcyjny program w ofertę, która daje uczestnikom możliwości rozwoju własnych kwalifikacji zawodowych, a także poszerzenia wiedzy w swojej dziedzinie.


7 i 8 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION,

7 i 8 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem w branży beauty skierowanym do profesjonalistów. Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie, z pewnością będzie idealną okazją, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców, a także poznać znane firmy kosmetyczne i fryzjerskie z różnych stron świata.

TARGI FRYZJERSKIE LOOK

Doświadczeni fachowcy, ale również osoby, które dopiero planują rozpocząć aktywność zawodową w branży, będą mogły skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. Uczestnicy Forum Fryzjerstwa LOOK znajdą tu nie tylko preparaty pielęgnacyjne do włosów, jak: odżywki, maski, szampony, olejki, produkty termoochronne, ale również zestawy do koloryzacji, m.in.: farby, tonery, odżywki koloryzujące, henny czy preparaty przed i po koloryzacji.


W ofercie pojawi się także wyposażenie salonów fryzjerskich – meble fryzjerskie; sprzęt – lokówki i prostownice, maszynki i trymery czy suszarki. Nie zabraknie również narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera takich jak: szczotki i grzebienie, pędzle i miseczki, ręczniki, kołnierzyki oraz pelerynki.

W ofercie pojawi się także wyposażenie salonów fryzjerskich – meble fryzjerskie; sprzęt – lokówki
i prostownice, maszynki i trymery czy suszarki. Nie zabraknie również narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera takich jak: szczotki i grzebienie, pędzle i miseczki, ręczniki, kołnierzyki oraz pelerynki.

W ramach programu wydarzeń odbędą się m.in. znany już Państwu konkurs KREATOR oraz Mistrzostwa Polski - Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów. Na specjalną konferencję zapraszamy również nauczycieli kształcących fryzjerów.

HAIR SCHOOL przy BARBER STREET

W programie targów nie zabraknie również sceny barberskiej. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia, a także skorzystać z oferty ciekawych produktów i nietuzinkowych akcesoriów.


W programie targów nie zabraknie również sceny barberskiej. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia, a także skorzystać z oferty ciekawych produktów i nietuzinkowych akcesoriów.

STREFA EKO

Miłośnicy produktów ekologicznych, którzy zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób przygotowywane są kosmetyki będą mogli skorzystać ze strefy eko. Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo dynamicznie; naturalne składniki, ekologiczne opakowania, kosmetyki organiczne czy produkty wegańskie cieszą się popularnością wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Wykorzystanie strefy eko podczas targów LOOK & beautyVISION, to wyeksponowanie produktów pochodzących z lokalnych manufaktur na tle znanych polskich marek kosmetycznych i fryzjerskich, ale także idealna okazja do tego, by dotrzeć do nowej grupy klientów oraz nawiązać cenne i długofalowe kontakty biznesowe.

Fryzjerstwo należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż i często nazywany jest zawodem przyszłości. Ze względu na wymaganą od ekspertów w tym fachu kreatywność, oczekuje się ciągłego rozwoju umiejętności oraz poszerzania wiedzy. Dlatego tak ważną część Targów LOOK stanowią merytoryczne szkolenia oraz profesjonalne pokazy stylizacji włosów. Eksperci podczas pokazów dzielą się całym arsenałem wskazówek od przygotowania włosów przed ich stylizacją, aż po wykończenie – uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in., jakich narzędzi i metod użyć, aby ułożyć klasyczne i modne fryzury – w tym zawodzie nic nie jest dziełem przypadku.


Dlatego tak ważną część Targów LOOK stanowią merytoryczne szkolenia oraz profesjonalne pokazy stylizacji włosów. Eksperci podczas pokazów dzielą się całym arsenałem wskazówek od przygotowania włosów przed ich stylizacją, aż po wykończenie – uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in., jakich narzędzi i metod użyć, aby ułożyć klasyczne i modne fryzury – w tym zawodzie nic nie jest dziełem przypadku.

Uwagę uczestników Targów z pewnością zwróci również część kosmetyczna, czyli Forum Kosmetyki beautyVISION. W sektorze związanym z urodą wielu wystawców pokaże w swojej ofercie nie tylko profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do ciała i twarzy, jak: wygładzające peelingi, balsamy modelujące, kremy do rąk i stóp czy maski nawilżające. Nie zabranie również produktów do wykonania makijażu lub akcesoriów do zdobienia paznokci, m.in. szminek, cieni do powiek, korektorów, podkładów czy zestawów do wykonania profesjonalnego manicure. Osoby zainteresowana znajdą również tutaj wyposażenie do salonów kosmetycznych.

Targi LOOK & beautyVISION to miejsce stworzone z pasji do piękna, idealne dla profesjonalistów, a otwarta i przyjazna atmosfera przede wszystkim sprzyja nowym transakcjom biznesowym.


► Bilety dostępne na www.tobilet.pl

Więcej informacji na:
• Stronach www: 
targifryzjerskie.pl
look.mtp.pl oraz beautyvision.mtp.pl
• Facebooku:
www.facebook.com/LOOKbeautyVISION
• Instagramie:
www.instagram.com/lookbeautyvision/  

 


 


Komentarze

Kaaral manniskan
Montibello
ab Moroccanoil
ab Goldwell
MilaPro VividColors
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur