Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

PRAVANA JUŻ W POLSCE

data publikacji  2022-04-15  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Fryzjerze, od dziś koloryzacja włosów nie będzie mieć przed Tobą tajemnic, a pasma Twoich klientek zyskają nowy, żywy kolor. PRAVANA to marka, która zaskakuje, szokuje, a zarazem uzależnia. Już jest oficjalnie dostępna w Polsce!

Ciemne, blond, a może różowe? PRAVANA powstała, aby zaskakiwać klientki nie tylko szeroką gamą spektakularnych kolorów, ale również zdrowymi oraz lśniącymi włosami tuż po zabiegu!

Poznaj markę PRAVANA

PRAVANA to profesjonalne kosmetyki, które zostały stworzone przez stylistów dla stylistów. Założyciel marki, Steven Goddard, wykorzystał swoje ogromne doświadczenie zawodowe jako innowator produktów i profesjonalny stylista do stworzenia gamy produktów, które przewidują oraz realizują prawdziwe pragnienia i potrzeby włosów koloryzowanych, jak i fryzjerów.

Marka każdego dnia i na całym świecie ułatwia stylistom ich codzienną pracę w salonach, zapewniając profesjonalne produkty o niebywałej i bezkonkurencyjnej jakości. Profesjonalna koloryzacja włosów zapewni Twoim klientkom spektakularne efekty, o jakich jeszcze nie śniły i obudzi w nich ducha kreatywności! Żywe, szalone kolory to coś, czego czasami potrzebuje każdy z nas! PRAVANA spełnia te potrzeby i oferuje o wiele więcej.


PRAVANA to ponad 135 odcieni wielokrotnie nagradzanych, trwałych, kremowych farb do włosów, które szokują swoimi kolorami. Marka posiada w swojej ofercie wielokrotnie nagradzaną permanentną koloryzację do włosów PRAVANA ChromaSilk, która w 100% kryje siwe włosy, dając im niewiarygodny połysk, jedwabistość i długotrwały kolor.

PRAVANA, czyli nowy wymiar koloryzacji włosów

PRAVANA to nie tylko profesjonalne kosmetyki do koloryzacji włosów… bowiem zawarte w produktach białka jedwabiu, białka keratynowe oraz naturalne filtry UV doskonale pielęgnują włosy sprawiając, że są one w lepszej kondycji po koloryzacji niż przed!

PRAVANA to ponad 135 odcieni wielokrotnie nagradzanych, trwałych, kremowych farb do włosów, które szokują swoimi kolorami. Marka posiada w swojej ofercie wielokrotnie nagradzaną permanentną koloryzację do włosów PRAVANA ChromaSilk, która w 100% kryje siwe włosy, dając im niewiarygodny połysk, jedwabistość i długotrwały kolor. ChromaSilk zawiera całą gamę kolorów: zaczynając od naturalnych odcieni aż po żywe, neonowe kolory, które dają nieskończenie wiele możliwości w salonie.

Liderem w kategorii kreatywnych, żywych kolorów jest linia PRAVANA VIVIDS, która dedykowana jest wszystkim odważnym i szalonym osobą, które nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. PRAVANA oferuje również inne profesjonalne produkty do koloryzacji włosów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Uruchom swoją wyobraźnię z PRAVANA i olśnij wszystkich fenomenalną koloryzacją włosów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej marce?
Odwiedź Instagram: @pravana_polska
Chcesz wprowadzić markę PRAVANA do swojego salonu?
Napisz do nas: kontakt@perfectsalon.pl
lub skontaktuj się z Doradcą Biznesowym ze swojego regionu.  

 


 


Komentarze

Keune Jott
MilaPro
Pravana
ab Moroccanoil
b AdrionTrade
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur