Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Moroccanoil czesze na Milan Fashion Week - pokaz Missoni

data publikacji  2022-06-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Milan Fashion Week | Missoni Fall/Winter 2022-2023 | Stylista fryzur Mustafa Yanaz dla Moroccanoil | Fot. Matteo Cavalleri dla Moroccanoil  

INSPIRACJA: „Aby podkreślić kolekcję Missoni FW, tak odważną i mocną, ale także intymną i wrażliwą, chciałem stworzyć look, który mógłby jednocześnie odzwierciedlać zaciekłość i słodycz. Kobieta szykowna, elegancka i pewna siebie, w całkowitym poszanowaniu swojej indywidualności. Z tego powodu stworzyliśmy trzy różne spojrzenia w odniesieniu do każdej osobowości” – mówi Mustafa Yanaz, stylista fryzur odpowiedzialny za fryzury.

JAK ODTWORZYĆ LOOK

1. stylizacja – naturalnie długie, falujące włosy

 • Przygotuj włosy z niewielką ilością Kuracji Moroccanoil lub Kuracji Moroccanoil Light do włosów delikatnych lub farbowanych na blond, nałóż ją od połowy długości po końce, aby zapewnić idealną bazę do stylizacji.
 • Następnie rozpyl Moroccanoil All In One Odżywkę Bez Spłukiwania na całe włosy, aby wzmocnić naturalny ruch.
 • Pozwól włosom wyschnąć naturalnie, aby uniknąć nadmiernej objętości.
 • Pracuj z nasadą włosów za pomocą Moroccanoil Suchego Sprayu Teksturyzującego, aby nadać im strukturę i wyrazistość.
 • Wykończ fryzurę Moroccanoil Mocnym Sprayem Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia, aby była idealnie utrwalona na wybiegu.


1. stylizacja – naturalnie długie, falujące włosy


2. stylizacja – eleganckie, teksturowane, krótkie włosy

 • Nanieś na wilgotne włosy niewielką ilość Kuracji Moroccanoil lub Kuracji Moroccanoil Light do włosów delikatnych lub farbowanych na blond.
 • Rozpyl Moroccanoil Wzmocnienie Nasady Włosów na całych włosach, od nasady aż po końce.
 • Odgarnij włosy do tyłu rękoma i obficie spryskaj Moroccanoil Mocnym Sprayem Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie; ponownie pracuj na włosach rękoma i osusz je dyfuzorem, aby uzyskać płaskie utrwalenie.
 • Do ostatecznego utrwalenia i wykończenia użyj Moroccanoil Modelującego Kremu Do Włosów na linii włosów, aby uzyskać więcej wyrazistości.


2. stylizacja – eleganckie, teksturowane, krótkie włosy


3. stylizacja – długie, proste i cienkie włosy

 • Przygotuj włosy z niewielką ilością Kuracji Moroccanoil Light do włosów delikatnych lub farbowanych na blond – od połowy długości po końce, aby zapewnić idealną bazę do stylizacji.
 • Rozpyl Moroccanoil Suchy Spray Teksturyzujący na całe włosy, dzieląc je na sekcje; następnie pracuj na każdej sekcji z prostownicą, aby uzyskać naturalny efekt fali.
 • Wykończ ponownie rozpylając Moroccanoil Suchy Spray Teksturyzujący, aby uzyskać doskonały efekt końcowy zmatowienia i wyrazistości.
 • Jako ostateczne wykończenie skorzystaj z Moroccanoil Mocnego Sprayu Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia, który zapewnia doskonałe utrwalenie.


3. stylizacja – długie, proste i cienkie włosy


O Moroccanoil
Zainspirowana Morzem Śródziemnym marka Moroccanoil budzi się do życia dzięki kultowym turkusowym opakowaniom i charakterystycznemu zapachowi, który zapewnia egzotyczne doznania poruszające zmysły. Pierwszy, oryginalny produkt – Kuracja Moroccanoil – rozpoczął światowy szum na temat olejku arganowego i utorował drogę dla całej linii najwyższej jakości produktów do pielęgnacji włosów na bazie olejku, które zaspokajają potrzeby każdego rodzaju włosów. Sercem marki jest społeczność stylistów, która nieustannie inspiruje Moroccanoil do tworzenia skutecznych i łatwych w użyciu produktów. Dziś cel marki pozostaje niezmienny: kontynuować pionierskie innowacje w dziedzinie piękna.

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem Moroccanoil wprowadził na rynek Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje inspirowane morzem, piaskiem, bryzą i zapachami Morza Śródziemnego. Te opatentowane formuły wzbogacone olejkiem arganowym, wyróżnikiem marki, pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Obecnie Moroccanoil jest dostępny w ponad 70 krajach na całym świecie.

Produkty Moroccanoil można kupić w eleganckich salonach fryzjerskich i SPA, ekskluzywnych perfumeriach oraz online. Dla codziennej dawki inspiracji śledź @MoroccanoilEU na Twitterze i na Instagramie. Zasubskrybuj tutoriale na YouTube oraz znajdź Moroccanoil na Facebooku. Odwiedź www.moroccanoil.com.


Dystrybucja w Polsce JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k.
ul. Marynarki Polskiej 73 | 80-557 Gdańsk
www.jbsoptima.pl

www.jbsoptima.pl | Instagram: @jbsoptima | Facebook: @jbsoptima

 


 


Komentarze

aa Goldwell
Davines
Paul Mitchell
Emilio
Chantal
aab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur