Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Hair Forum Poland - Wielka premiera 2014!

data publikacji  2014-06-26  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Trendy, nowości prezentowane przez wystawców, atrakcyjny program merytoryczny, zapierające dech w piersiach pokazy na scenie Hair Show Point oraz ambitne konkurencje mistrzowskie – to wszystko znajdziecie podczas targów HAIR FORUM Poland.

Poznaj nasze konkurencje mistrzowskie, jak i bogaty program towarzyszący targom!

Emocje w zenicie!


Weź udział w mistrzostwach organizowanych podczas targów HAIR FORUM Poland i zdobądź cenne nagrody – łączna pula wynosi ponad 54 000 zł!HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa
28.09.2014 | Warszawa

W tych kreatywnych mistrzostwach mogą wziąć udział osoby zawodowo związane z fryzjerstwem. Uczestnicy zmierzą się ze strzyżeniem oraz stylizacją w wybranej kategorii: męskiej - temat: „English gentleman 2020” lub damskiej - temat: „Young Lady of Tomorrow”. Zostaną powołane dwa składy sędziowskie. Jury złożone z przedstawicieli mediów branżowych przyzna osobną nagrodę w ramach tytułu „PRESS CUP”. Finaliści, którzy sięgną po tytuł „PRESS CUP”, zyskają możliwość szerokiej promocji w następujących mediach branżowych: w magazynach Estetica, HAIR TRENDY, Kurier Fryzjerski, Świat Fryzjerstwa oraz na portalu Fryzjerzy.com!THICK & LONG – Ogólnopolskie Mistrzostwa Przedłużania i Zagęszczania Włosów
27.09.2014 | Warszawa

Do udziału w tej konkurencji zapraszamy osoby zawodowo związane z przedłużaniem i zagęszczaniem włosów. Obowiązują dwie kategorie, pierwsza z nich „casual” wymaga od uczestników osiągnięcia jak najbardziej naturalnego efektu, zaś druga „fantasy” – kreatywnego, związanego z tematem „Cztery żywioły”.YOUNG TALENT CUP – Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej
27.09.2014 | Warszawa

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół fryzjerskich i innych placówek kształcących w zawodzie fryzjer, którym przyjdzie zmierzyć się ze strzyżeniem i stylizacją włosów w kategorii damskiej i męskiej. Obowiązujący temat to: „Street – Trends in Fokus”.


REGULAMINY a także szczegółowe informacje na temat NAGRÓD znajdziesz TUTAJ


HAIR ARTISTS CONGRESS

Targom HAIR FORUM Poland towarzyszyć będzie program merytorycznych seminariów pod nazwą „Hair Artists Congress”. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoją wiedzą na zlokalizowanej na hali wystawienniczej scenie.


HAIR SHOW POINT

Podczas targów będzie można podziwiać wyjątkowe pokazy z pogranicza fryzjerstwa i sztuki. Jeśli szukacie inspiracji oraz niezapomnianych wrażeń artystycznych, nie może Was zabraknąć na widowni. Wystąpią przed Wami cenione autorytety branży fryzjerskiej, które zaprezentują najnowsze trendy w oprawie niepowtarzalnych efektów wizualnych!

Zachęcamy do regularnego odwiedzania www.hair-forum.com.pl, gdzie na bieżąco będą się pojawiać informacje na temat programu Hair Artists Congress oraz pokazów na scenie Hair Show Point!


Zobacz foto relacje z targów HAIR FORUM Poland 2014


KONTAKT

Health and Beauty Media Sp. z o.o
info@health-and-beauty.com.pl
tel. 22 858 79 52
www.hair-forum.com.pl

 


 


Komentarze

Montibello
Davines
Pravana
b AdrionTrade
ab Moroccanoil
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur