Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Wywiad z Hair Bar Sopot. O rozwoju, karierze i codzienności

data publikacji  2022-02-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jeśli osiągniemy coś jako pierwsi w jakimkolwiek aspekcie życia, zawsze będzie to zauważone, nie obejdzie się bez echa i zostanie w naszej pamięci na długo – z dumą przedstawiamy Hair Bar Sopot – pierwszy Salon Ambasador marki Rica w Polsce! Zapraszamy na wywiad z Twórcami tego miejsca Romanem Woźniak i Danielem Podgórskim.

Zapraszamy na wywiad z Twórcami tego miejsca Romanem Woźniak i Danielem Podgórskim.

■ Na wstępie gratulujemy! To imponujące, że salon Hair Bar Sopot jako pierwszy w kraju pracuje w 100% produktami marki Rica. Od czego się zaczęło? Jak wyglądały początki pracy w branży?

Hair Bar Sopot: Ponad rok usiłowano nas przekonać do marki Rica. Szukaliśmy partnera, który
w pełni zastąpiłby poprzednie firmy oferujące swoje produkty m.in. wegańskie. Ostatecznie zdecydowaliśmy przekonać się osobiście. Po pierwszym szkoleniu koloryzacja spełniła nasze oczekiwania i zaczęliśmy pracować na farbach Rica. Nasze klientki, jak i my, zakochaliśmy się w głębi koloru, nasyconych pigmentach i jakości włosów. Rica to zdecydowanie produkty na miarę dzisiejszych czasów.


Jeśli osiągniemy coś jako pierwsi w jakimkolwiek aspekcie życia, zawsze będzie to zauważone, nie obejdzie się bez echa i zostanie w naszej pamięci na długo – z dumą przedstawiamy Hair Bar Sopot – pierwszy Salon Ambasador marki Rica w Polsce!

■ Poznajmy lepiej Wasze codzienne miejsce pracy. Czym wyróżnia się salon i ludzie, którzy w nim pracują?

HBS: HairBar to nowoczesny i jedyny taki salon w Polsce działający w formie baru, w którym metamorfozy i fryzury dokonywane są w trakcie, kiedy klienci sączą prosecco i popijają pyszna kawę. To także miejsce spotkań, rozmów i inspiracji, w którym czuć miłą i swobodną atmosferę z powiewem Nowego Jorku. Stworzyliśmy salon, w którym klientki czują się swobodnie bez zbędnego blichtru.

■ Konkurencja salonów zwłaszcza w Sopocie, czy szerzej Trójmieście na pewno jest ogromna i z pewnością nie jest łatwo rozwinąć biznes. Co było kluczem do Waszego sukcesu?

HBS: Kluczem do naszego sukcesu było duże doświadczenie w zawodzie oraz praca przy produkcjach telewizyjnych i reklamach oraz współpraca z ludźmi show biznesu. Roman pracował przez kilka lat z największą gwiazdą telewizyjną Magdą Gessler jak i wieloma innymi znanymi osobami. Praca ta pozwoliła osiągnąć sukces i doskonałą wiedzę dotyczącą oczekiwań klienta w każdej materii oraz słuchaniu ich potrzeb. Kluczem do sukcesu było duże doświadczenie i znalezienie prestiżowego miejsca, które pozwoli osiągnąć wysokie standardy. W tej formie Salonu istniejemy 6 lat, a huczne otwarcie z udziałem naszych dobrych znajomych gwiazd pozwoliło nam wejść na rynek z przytupem.


Jeśli osiągniemy coś jako pierwsi w jakimkolwiek aspekcie życia, zawsze będzie to zauważone, nie obejdzie się bez echa i zostanie w naszej pamięci na długo – z dumą przedstawiamy Hair Bar Sopot – pierwszy Salon Ambasador marki Rica w Polsce!

■ Co najbardziej cenicie w swojej pracy?

HBS: W naszej pracy najbardziej cenimy indywidualne podejście do każdego klienta. Wysoką jakość usług i oferowanych produktów.

■ Na rynku mamy ogromny wybór marek fryzjerskich, oferujących produkty na zbliżonym, bardzo wysokim poziomie. Dlaczego właśnie Rica?

HBS: Tak, to prawda, że na rynku istnieje duża konkurencja w koloryzacji i kosmetykach fryzjerskich. Przez wiele lat pracowaliśmy na innych markach, natomiast Rica spełniła nasze wszystkie oczekiwania. Wegańska, oparta na naturalnych składnikach, świetna jakość produktów, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją Marki.


Jeśli osiągniemy coś jako pierwsi w jakimkolwiek aspekcie życia, zawsze będzie to zauważone, nie obejdzie się bez echa i zostanie w naszej pamięci na długo – z dumą przedstawiamy Hair Bar Sopot – pierwszy Salon Ambasador marki Rica w Polsce!

■ Jak wygląda ta współpraca i co niesie za sobą uzyskany status Salon Ambasador? Warto do niego dążyć?

HBS: Nasza współpraca z Marką zaowocowała wyróżnieniem Daniela i Salonu na portalach społecznościowych siedziby głównej Rica Haircare oraz całej Europy. Osiągnęliśmy to jako pierwsi w naszym kraju i jesteśmy z tego naprawdę dumni. Dodatkowo jako pierwszy salon w Polsce otrzymaliśmy tytuł Ambasadora marki. To dla Nas bardzo duże wyróżnienie. Niesie za sobą rozwój firmy, dalszych szkoleń i pogłębianie wiedzy w zakresie fryzjerstwa i pielęgnacji włosów, a także szkolenia w kraju i zagranicą.

■ Jakie plany na najbliższą przyszłość ma Hair Bar?

HBS: Przede wszystkim rozwój. W najbliższym czasie planujemy także zostać trenerami marki.

 


 


Komentarze

Kaaral manniskan
Paul Mitchell
HairToxx
aa Goldwell
Montibello
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur