Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Targi LOOK & beautyVISION przeniesione na wiosnę 2022

data publikacji  2021-10-06  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jesteśmy przekonani, że wiosenna edycja wydarzenia zapewni uczestnikom możliwie największe korzyści z udziału w targach gwarantując bogaty program mistrzostw i pokazów oraz wykładów, warsztatów i kongresów. 

Pragniemy aby udział w targach spełnił oczekiwania wystawców i zwiedzających – zarówno w kontaktach biznesowych, jaki i spotkań w gronie branżowych znajomych.

Zmiana terminu jest podyktowana dbałością o najwyższą rangę wydarzenia oraz prezentację szerokiego wachlarza produktów oferowanych przez liczne grono wystawców.

Organizując Targi LOOK & beautyVISION, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki branży beauty.

Dlatego po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze opinie partnerów biznesowych oraz branżowych autorytetów, z którymi pozostajemy w nieustannym kontakcie, pragniemy zaprosić na Targi LOOK & beautyVISION, które odbędą się wiosną 2022 roku.


Już 16-17 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która za każdym razem budzi w uczestnikach niezwykłe emocje.

Już 16-17 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która za każdym razem budzi w uczestnikach niezwykłe emocje.

Kongres Podologiczny, zaplanowany na 17 października 2021, odbędzie się bez zmian, w formie online.

Targi LOOK & beautyVISION są idealnym miejscem, aby z bliska przypatrzeć się nowościom w kosmetyce i fryzjerstwie. Jesteśmy przekonani, że podczas kolejnej edycji, wiosną 2022 roku, będziemy mogli w pełni cieszyć się z bezpośrednich kontaktów, korzystać z bogatej oferty wystawców, dopingować uczestników mistrzostw oraz uczestniczyć w licznych wykładach i szkoleniach.

Zespół Targów LOOK & beautyVISIONWięcej informacji na stronach:
https://look.mtp.pl/pl/ oraz https://beautyvision.mtp.pl/pl/
• Facebooku:
https://www.facebook.com/LOOKbeautyVISION
• Instagramie:
https://www.instagram.com/lookbeautyvision/ 

 


 


Komentarze

MilaPro VividColors
AdrionTrade
MilaPro
Kaaral manniskan
aab Moroccanoil
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur