Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

BEAUTY FUSION na miarę każdego salonu fryzjerskiego - Prestiż w Szczucinie

data publikacji  2021-11-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Beauty Fusion umożliwia stylistom pracę z koloryzacją do 99% naturalnego pochodzenia! Badania, nauka i nowe technologie pozwoliły artego stworzyć pierwszy, prawdziwie wielofunkcyjny system, aby uzyskiwać najwyższej jakości rezultaty bez podrażnień.  

Co oznacza „wielofunkcyjność”? Dzięki BEAUTY FUSION możesz kontrolować ilość amoniaku i tworzyć koloryzacje permanentne, pół permanentne, tonowanie, a nawet kreować kolory bez amoniaku. Inaczej mówiąc, Beauty Fusion to spersonalizowana, ultra delikatna koloryzacja dla każdego Klienta. Dlaczego warto rozszerzyć usługi w Twoim salonie o BEAUTY FUSION? Co o niej sądzą fryzjerzy? Na te i pozostałe pytania odpowiedzieli nam Właściciele salonów fryzjerskich, którzy nie wyobrażają sobie koloryzacji bez Beauty Fusion.

Pani Anna – właścicielka salonu Prestiż w Szczucinie.

■ ARTEGO: Jak doszło do nawiązania współpracy z marką artego? Co Panią zainteresowało w propozycjach czy ofercie produktowej profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich?

SALON PRESTIŻ: współpraca z Artego zaczęła się 10 lat temu - kiedy otwierałam salon - więc farby It’s Color są z nami już długo. W tym roku wprowadziłam koloryzację BEAUTY FUSION.

■ ARTEGO: Co sądzi Pani o wielofunkcyjnej koloryzacji Beauty Fusion?

SALON PRESTIŻ: Szukałam farb wegańskich, zapewniających najwyższą jakość, których skład jest pochodzenia naturalnego. Po rozmowie z przedstawicielem firmy, zdecydowałam się na zakup farb oraz przeszkolenie pracowników z tej koloryzacji. Szkolenie odbyło się w naszym salonie i poprowadził je rewelacyjny szkoleniowiec artego – Dariusz Adamowski.

■ ARTEGO: Czy zauważyła Pani, że obecny, naturalny trend jest coraz częściej popularny we fryzjerstwie?

SALON PRESTIŻ: Tak, oczywiście, zresztą nie tylko we fryzjerstwie, ale też w innych dziedzinach naszego życia. Przyszła moda na Eko i Wege – z czego się bardzo cieszę!

„Farby są bardzo delikatne, praktycznie bezzapachowe, włosy po koloryzacji są miękkie, odżywione i pełne blasku.” | „Pracownice bardzo sobie chwalą tą koloryzację, która daje niesamowite możliwości.”

■ ARTEGO: Za co cenią Pani pracownicy koloryzację BEAUTY FUSION? Czy dostrzegli różnicę w kondycji włosów?

SALON PRESTIŻ: Pracownicy bardzo sobie chwalą tę koloryzację, która daje niesamowite możliwości. Farby są bardzo delikatne, praktycznie bezzapachowe. Włosy po koloryzacji są miękkie, odżywione i pełne blasku. Klientki wracają na tą usługę, a to jest najważniejsze.

■ ARTEGO: Czy wprowadzenie nowej koloryzacji miało pozytywny wpływ na salon?

SALON PRESTIŻ: Wprowadzenie tej koloryzacji było strzałem w dziesiątkę, ponieważ możemy nią wykonać trzy zabiegi – FULL, DEMI i GLOSS – dobierając je indywidualnie do każdego klienta. Zwłaszcza Panowie są zachwyceni usługą tonowania zarostu i chętnie się na nią decydują przy okazji kolejnego strzyżenia.

„Przyszła moda na eko i wege z czego się bardzo cieszę”.

■ ARTEGO: BEAUTY FUSION, nowa koloryzacja w salonie – z perspektywy Właścicielki salonu – czy to była dobra decyzja?

SALON PRESTIŻ: Tak, to była dobra decyzja! Intuicja podpowiadała mi, że ta nowa koloryzacja będzie przyciągała nowe klientki, nawet te najbardziej wymagające, które szukają koloryzacji nie tylko skutecznej, ale przede wszystkim bezpiecznej i trwałej.

■ ARTEGO: Dziękujemy za wywiady. Jest nam niezmiernie miło za poświęcony czas i piękne słowa. 

 


 


Komentarze

aa Goldwell
Chantal
Montibello
aab Moroccanoil
Emilio
HairToxx

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur