Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Mariusz Przybylski x Mila Pro - relacja z pokazu OUTSIDER LIBERATION

data publikacji  2021-09-23  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po raz kolejny drogi Mariusza Przybylskiego i Mila Pro połączyły się! Tym razem zespół Mila Pro i projektant pracowali razem na planie pokazu kolekcji Outsider Liberaton. 

Żywioł twórczej wolności

Pokaz odbył się w gdyńskim porcie i został uwieczniony w formie artystycznego filmu. Styliści marki odpowiadali za fryzury modelek i modeli na wybiegu oraz podczas nagrań tego ekscytującego wydarzenia. Scenicznie fryzury modelek i modeli wykreowali styliści Mila Pro – Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywny oraz Małgorzata Talarowska, Szymon Kaczmarzyk i Łukasz Braun – instruktorzy marki. Najpierw zadbali oni o właściwą pielęgnację włosów przy użyciu nowej serii BE ECO, a spektakularne stylizacje stworzyli przy pomocy kosmetyków BE ART.

Fryzury o nowoczesnym charakterze, bardzo spójne z duchem kolekcji, perfekcyjnie dopełniły kreacje projketanta – Stylizacje jakie wykonywaliśmy na pokazie Mariusza Przybylskiego były inspirowane efektem mokrych włosów. Gładko przylegające do głowy włosy nazywamy fryzurami w stylu Wet Look, które w efekcie wyglądają bardzo stylowo i nieco ekstrawagancko – mówi Szymon Kaczmarzyk.

Pokaz „Outsider Liberation” doczekała się swojego filmowego wydania. Pokaz zrealizowany w industrialnej przestrzeni Portu w Gdyni można oglądać na antenie Canal +, w wydaniach on-line takich magazynów jak Elle czy Vogue oraz na stronie www.milapro.eu.

Modelki i modele nie prezentowali kolekcji na standardowym wybiegu. Przechadzali się po przestrzeni portu, w którym podobnie jak w projektach, można zauważyć wiele kontrastów – industrialny klimat spotyka się z ciepłym światłem, a solidne stalowe konstrukcje z morskim widokiem, który jest zmienny i nieprzewidywalny.

Kreacje: Mariusz Przybylski
Fryzury: Bartosz Bronowicki, Szymon Kaczmarzyk,
Małgorzata Talarowska, Łukasz Braun
Makijaż: Sylwia Rakowska, Eliza Przewoźna,
Jagoda Kraczek, Maja Kureczko
Zdjęcia z backstage’u: Tomasz Wienskowski
Zdjęcia z pokazu: Łukasz Bartyzel 

 


 


Komentarze

Montibello
Kaaral manniskan
Keune Jott
ADJ Trading - JuliArt nasz
AdrionTrade
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur